ReklamaA1 - Gertis

Okazja dla mazurskich przedsiębiorców. „Neutralne dla środowiska mariny i małe porty”

Bieżące3 listopada 2020, 12:04
Okazja dla mazurskich przedsiębiorców. „Neutralne dla środowiska mariny i małe porty”
 fot. mazury24.eu

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w webinarium pn. „Neutralne dla środowiska mariny i małe porty” oraz spotkaniach b2b z norweskimi i zagranicznymi firmami działającymi na rzecz strategii „niebieskiego wzrostu”. Tematyka z pewnością zainteresuje przedsiębiorców na Mazurach.

Jest to spotkanie skierowane do firm, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim lub zagranicznym m.in. w następujących obszarach: nowe, innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania, w tym technologie cyfrowe, dla marin, przystani i portów jachtowych, portów i ośrodków żeglarskich, nowoczesna infrastruktura i budownictwo wodne i przybrzeżne, zagospodarowanie akwenów, neutralne dla środowiska procesy produkcji, budowy i remontów jachtów i łodzi, produkcji wyposażenia i ekwipunku, wyposażanie, serwisowanie oraz obsługa ruchu jachtów i statków w marinach i portach, przyjazne dla środowiska transport i żegluga śródlądowa i morska, zrównoważone usługi logistyczne dla wód śródlądowych i morskich: bunkrowanie, przeładunki, składowanie, przemysł offshore, energetyka morska, energetyka wiatrowa, morskie elektrownie wiatrowe, prace podwodne, roboty podwodne, remonty podwodne.

Link do webinarium  zostanie przesłany e-mailem do uczestników wydarzenia zarejestrowanych na platformie b2match https://environmentally-neutral-marinas-ports.b2match.io/  bezpośrednio przed wydarzeniem.

Spotkania B2B (13:30-17:00) odbędą się za pośrednictwem komunikatora wbudowanego w platformie b2match. W tym celu konieczne jest zalogowanie się do platformy oraz wybór umówionego na daną godzinę spotkania i połączenie się z rozmówcą.

Webinarium i spotkania b2b odbędą się 8 grudnia 2020 r. w godzinach 09:30-17:00.

Przebieg spotkania:

09:30 Słowo wstępne przedstawiciela PARP

10:00 Istota i korzyści ze współpracy z norweskimi partnerami biznesowymi (Magnar Ødelien, tbc)

10:30 Prelekcja nt. „Perspektyw rozwoju branży jachtowej oraz związanej z budową małych portów i marin w Polsce i w Norwegii / krajach EOG.”

11:10 Prelekcja nt. „Regulacji prawnych dotyczących standardów w budowie małych portów i marin w Polsce i w Norwegii / krajach EOG.”

11:55 Prelekcja nt. „Innowacyjnych rozwiązań wspierających funkcjonowanie i zwiększających konkurencyjność marin.”

12:40 Dobre praktyki - współpraca polsko - norweska w praktyce.

13:10 Zakończenie webinarium

Przerwa techniczna

13:30 -17:00 Sesja spotkań b2b

Udział w spotkaniach pozwoli na: nawiązanie kontaktów biznesowych,  wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu, pozyskanie nowych zleceń, kontrahentów i dostawców, zdobycie wiedzy - jak finansować rozwój tej współpracy.

- Spotkania te to efektywny, tani i wygodny sposób na nawiązanie współpracy biznesowej w jednym miejscu i czasie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Oficjalnym językiem wydarzenia będzie język angielski – informują organizatorzy webinaru.

Wszyscy zainteresowani odbyciem spotkań z przedstawicielami norweskich i zagranicznych firm powinni zarejestrować się oraz umówić spotkania na platformie b2match (w języku angielskim)  do 08 grudnia 2020 r.

ReklamaC1 - Mugga

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka