ReklamaA1 - Przystań Nautica

Osada Tyrkło przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Inwestycje23 lipca 2022, 8:44Komentarzy: 7
Wizualizacja Osady Tyrkło nad jeziorem Tyrkło, w tle jezioro Śniardwy*
Wizualizacja Osady Tyrkło nad jeziorem Tyrkło, w tle jezioro Śniardwy* fot. osadatyrklo.pl

Marzycie o swoim własnym miejscu na Mazurach? Takim nad brzegiem jeziora, a najlepiej z własną linią brzegową, z możliwością przycumowania łodzi lub jachtu? Pomyślcie, jak to jest budzić się i spoglądać na przepiękny, mazurski krajobraz, ciesząc się każdą chwilą spędzoną w tym niezwykłym miejscu. Teraz macie niepowtarzalną okazję kupić przepięknie położoną działkę na Mazurach. Również z dostępem do jeziora.

Osada Tyrkło spełni Twoje marzenia o nieruchomości na Mazurach

Powstająca Osada Tyrkło w Okartowie, nad jeziorem Tyrkło, to właśnie miejsce, gdzie mogą spełnić się już wkrótce Wasze marzenia o własnym kawałku ziemi i całorocznym lub letnim domku na Mazurach. Stąd już tylko mały krok do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i majestatycznego akwenu Śniardw. Tak więc będziecie praktycznie w samym sercu Mazur!

To jednak nie wszystko. Już w najbliższych latach Osada Tyrkło znajdzie się przy na szlaku Pętli Mazurskiej, czyli nowej drogi wodnej. Planowane jest bowiem połączenie kanałami jeziora Niałk Duży, Niałk Mały, Wojnowo, Buwełno i Tyrkło. Wówczas Szlak Wielkich Jezior Mazurskich będzie można przepłynąć pętlą wokół. To będzie raj dla żeglarzy!

Twoje wymarzone miejsce na Mazurach będzie znajdowało się nad samym brzegiem jeziora Tyrkło (dostęp do akwenu, własna przystań, prywatna plaża), a teren będzie częściowo zalesiony. W upalne dni będziecie mogli korzystać z cienia, jaki rzucać będą drzewa rosnące koło Waszego mazurskiego domku. Tu przyjemnie spędzicie wolny czas, nie tylko latem. 

Powstająca osada nie degraduje środowiska, wykorzystuje dostępne i nie zalesione miejsce nad jeziorem Tyrkło
Powstająca osada nie degraduje środowiska, wykorzystuje dostępne i nie zalesione miejsce nad jeziorem Tyrkło

Osada Tyrkło na Mazurach – wygodny i szybki dojazd

Dojazd do Waszej ostoi na Mazurach będzie oczywiście wygodny i szybki. Do osiedla doprowadzi Was wygodna, asfaltowa droga. Nie będzie więc problemu z dotarciem pod sam domek samochodem.

Pomyślcie, tak naprawdę wystarczą tylko 3 godziny jazdy samochodem, aby dotrzeć na Mazury z Warszawy. Jeśli zaś chcecie dostać się tu szybciej i wygodniej, to Osada Tyrkło oddalona jest zaledwie półtorej godziny jazdy od lotniska pasażerskiego Olsztyn Mazury.

To jednak nie wszystko. Już niedługo przez region Mazur ma przebiegać planowana do realizacji droga ekspresowa s16 oraz via Baltica. Do obu tych tras dotrzecie samochodem z Osady Tyrkło w niecałe 30 minut i będziecie mogli dojechać wygodnie do każdego miejsca na Mazurach. 

Jeżeli zaś uwielbiacie rowerowe wyprawy to z pewnością zainteresuje Was, że w najbliższej okolicy Orzysza powstaje Wielka Pętla Mazurska, czyli system tras rowerowych, wiat przystankowych i wież widokowych, które pozwolą przejechać właśnie rowerem trasę od Węgorzewa do Pisza i Rucianego-Nidy.

Tak może w przyszłości wyglądać Osada Tyrkło *
Tak może w przyszłości wyglądać Osada Tyrkło *

Osada Tyrkło – Twoje miejsce na Mazurach

Inwestor zarządzający osadą sprzedaje działki budowlane pod zabudowę całoroczną (średnio jedna działka ma powierzchnię 2000 m2) nad jeziorem Tyrkło niedaleko Orzysza. Planowana jest również budowa obiektu hotelowego.

W cenie zakupu działki na terenie Osady Tyrkło właściciel otrzyma dostęp do całej niezbędnej infrastruktury tj., drogi dojazdowej, mariny, mediów a sama osada będzie również obiektem strzeżonym, ogrodzonym i monitorowanym. Będziecie mieli więc zapewniony spokój i bezpieczeństwo.

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Osadzie Tyrkło na Mazurach?

 • Niepowtarzalna lokalizacja Osady Tyrkło, nad mazurskim jeziorem, niedaleko Orzysza,
 • 84 działki pod zabudowę domków całorocznych, dostęp do linii brzegowej akwenu,
 • bliskość turystycznych Mikołajek, Giżycka, Ełku czy Pisza,
 • Planowana budowa trasy szybkiego ruchu s 61 via Baltica (2025) oraz połączenia kolejowego RailBatlica (2026), Mazurskiej Pętli Rowerowej (2023), jak również planowana budowa trasy S16, połączenia kolejowego z CPK (2034), Pętli Mazurskiej dla żeglarzy (2029)

To wszystko czyni Osadę Tyrkło niesamowicie unikalną inwestycją na Mazurach.

Twoje wymarzone miejsce na Mazurach już jest w zasięgu ręki! Więcej informacji osadatyrklo.pl

* Przedstawione wizualizacje i grafiki, modele budynków itp., mają charakter wyłącznie poglądowy i pomocniczy, mający na celu wyłącznie umożliwienie zorientowania się w ogólnym wyglądzie nieruchomości, i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2020 r. poz. 1740 z późn. zm.).

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 3
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 12
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Odysseya Yachts