ReklamaA1 - Stranda Sylwester

Osada Tyrkło – Twoje miejsce na Mazurach

Inwestycje8 września 2022, 10:09Komentarzy: 3
Osada Tyrkło – Twoje miejsce na Mazurach
Wizualizacja obiektu* fot. Osada Tyrkło

To może być Wasze wymarzone miejsce na Mazurach. Jeśli oczywiście marzycie o własnej nieruchomości i domku, letnim lub całorocznym, nad samym brzegiem mazurskiego jeziora. To jedna z ostatnich takich okazji na Mazurach i jedna z takich działek może być teraz Wasza!

Własny domek na Mazurach, z prywatną linią brzegową, z możliwością przycumowania łodzi wędkarskiej lub jachtu. Możecie budzić się rano i spoglądać na przepiękny, mazurski krajobraz, a wieczorem romantycznie obserwować zachód słońca nad jeziorem (osada leży na wschodnim brzegu jeziora).

Tak, to jest możliwe! Możecie w końcu cieszyć się razem każdą chwilą spędzoną w tym niezwykłym miejscu na Mazurach.

Teraz macie niepowtarzalną okazję kupić przepięknie położoną działkę nad jeziorem Tyrkło w pobliżu Orzysza. Nieruchomość, dodajmy z własnym dostępem do linii brzegowej tego akwenu, z tylko Waszą plażą (wydzielone działki z linią brzegową).

Klimatycznie i w zależności od działki - nad samym jeziorem*
Klimatycznie i w zależności od działki - nad samym jeziorem*

Osada Tyrkło – Twoja nieruchomość na Mazurach

Osada Tyrkło w Okartowie, tuż nad jeziorem Tyrkło, to już chyba ostatnia taka możliwość, aby kupić własną nieruchomość na Mazurach tuż przy linii brzegowej tego przepięknego akwenu. W samym sercu Mazur, tuż obok Wielkich Jezior Mazurskich i majestatycznego akwenu Śniardw – „Mazurskiego Morza”.

Z tej lokalizacji wszystkie atrakcje, jakie oferują Mazury są blisko. Niewiele czasu potrzebujecie, aby z Waszego domku w Osadzie Tyrkło dotrzeć do najciekawszych, mazurskich miast turystycznych – Mikołajek, Rucianego-Nidy, Pisza, Orzysza, Giżycka czy Ełku oraz okolicznych atrakcji i zabytków. Macie więc wszystkie największe atrakcje Mazur praktycznie w „zasięgu ręki”.

Na zainteresowanych czekają piękne zachody słońca*
Na zainteresowanych czekają piękne zachody słońca*

Jeśli uwielbiacie żeglować, z pewnością zainteresuje Was też fakt, że planowana w przyszłości Pętla Mazurska, czyli połączenie kanałami jeziora Niałk Duży, Niałk Mały, Wojnowo, Buwełno i Tyrkło będzie przebiegała tuż obok Waszej lokalizacji.

Ponadto dojazd do Waszej nieruchomości na Mazurach będzie wygodny i szybki. Do Osady Tyrkło doprowadzi Was wygodna, asfaltowa droga. Nie będzie więc problemu z dotarciem pod sam domek własnym samochodem.

Osada Tyrkło – tylko krok do jeziora na Mazurach

Wasza nieruchomość na Mazurach będzie znajdowała się tuż nad jeziorem Tyrkło. Dzięki czemu praktycznie za progiem Waszego domku będziecie mieli już zejście do akwenu, własną przystań lub pomost oraz własną, prywatną plażę! Pomyślcie o tym luksusie na Mazurach, który przy okazji zapewni Wam tak często oczekiwaną prywatność i spokój we własnym „mazurskim zakątku”.

Idealna inwestycja dla miłośników żeglarstwa i sportów motorowodnych*
Idealna inwestycja dla miłośników żeglarstwa i sportów motorowodnych*

Jeśli uwielbiacie żeglować, to z pewnością zainteresuje Was możliwość wybudowania tu własnego pomostu do cumowania Waszego jachtu. Jeżeli zaś pasjonuje Was łowienie ryb, łódź będzie zawsze „pod ręką”. Nie musicie już nigdzie jechać, możecie też łowić ryby, kiedy chcecie, z własnego pomostu.

Własny kawałek plaży to również możliwość swobodnych kąpieli w jeziorze Tyrkło czy spokojnego, niczym nie zakłóconego opalania nad brzegiem tego pięknego, mazurskiego akwenu.

Jeżeli lubicie jazdę rowerem po Mazurach, to dobrą informacją jest fakt, że w przyszłym roku już całkowicie zostanie ukończona Mazurska Pętla Rowerowa. System tras rowerowych, miejsc odpoczynku i wież widokowych będzie przebiegała w najbliższej okolicy Orzysza, czyli obok Osady Tyrkło. Ta trasa rowerowa pozwala przejechać rowerem dystans od Węgorzewa do Pisza i Rucianego-Nidy.

Osada Tyrkło – co warto wiedzieć?

Inwestor sprzedaje działki budowlane pod zabudowę całoroczną. Każda działka ma średnią powierzchnię 2000 m2.  W cenie zakupu nieruchomości, właściciel otrzyma dostęp do całej niezbędnej infrastruktury tj., drogi dojazdowej, mariny, mediów. Osada Tyrkło będzie również obiektem strzeżonym, ogrodzonym i monitorowanym. Będziecie mieli więc zapewniony spokój i bezpieczeństwo podczas urlopu, a może nawet przez cały rok – jeśli zdecydujecie się tu zamieszkać na stałe.

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Osadzie Tyrkło na Mazurach?

 • Niepowtarzalna lokalizacja Osady Tyrkło, nad mazurskim jeziorem, niedaleko Orzysza,
 • 84 działki pod zabudowę domków całorocznych, dostęp do linii brzegowej akwenu,
 • bliskość turystycznych Mikołajek, Giżycka, Ełku czy Pisza,
 • Planowana budowa trasy szybkiego ruchu s 61 via Baltica (2025) oraz połączenia kolejowego RailBatlica (2026), Mazurskiej Pętli Rowerowej (2023), jak również planowana budowa trasy S16, połączenia kolejowego z CPK (2034), Pętli Mazurskiej dla żeglarzy (2029)

To wszystko czyni Osadę Tyrkło niesamowicie unikalną, jedyną w swoim rodzaju inwestycją na Mazurach. Twoje wymarzone miejsce na Mazurach już jest w zasięgu ręki! Więcej informacji osadatyrklo.pl

* Przedstawione wizualizacje i grafiki, modele budynków itp., mają charakter wyłącznie poglądowy i pomocniczy, mający na celu wyłącznie umożliwienie zorientowania się w ogólnym wyglądzie nieruchomości, i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2020 r. poz. 1740 z późn. zm.).

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 4
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Lamdo
ReklamaA2 - Avocado