Reklama

Osady Polskie – nowy pomysł na turystyczny biznes

Inwestycje24 czerwca 2022, 13:08Komentarzy: 3
Osady Polskie – nowy pomysł na turystyczny biznes
Wizualizacja obiektu fot. 

Obecna sytuacja gospodarcza w Polsce nie jest korzystna. To jeden z powodów, dla których coraz więcej osób, chcąc chronić swoje oszczędności, decyduje się na zakup nieruchomości w mazurskich miejscowościach turystycznych

Jedną z ciekawszych możliwości inwestycji są Osady Polskie – nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który powstaje w miejscowości Górkło nad Jeziorem Jagodne. Znajdzie się w nim 18 domków segmentu Premium dla rodzin z dziećmi, basen dla dorosłych z przeciwprądem, basen dla dzieci, boisko do koszykówki i piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw, piaskownica z altaną, altana grillowa i altana z grami planszowymi dla najmłodszych. Odległość ośrodka od Mikołajek to zaledwie 15 km.

Tym, co wyróżnia Osady Polskie spośród innych inwestycji, jest z pewnością położenie kompleksu. Znajdzie się on w niepowtarzalnej lokalizacji - wśród lasów i nieopodal Jeziora Jagodne, uważanego za jeden z najpiękniejszych akwenów znajdujących się na szlaku wodnym Wielkich Jezior Mazurskich. Jego charakterystyczną cechą jest dobrze rozwinięta linia brzegowa z licznymi zatokami, a także cztery malownicze wyspy, na które z łatwością można dopłynąć kajakiem, łodzią lub żaglówką. Również amatorzy wakacyjnych przygód znajdą tu coś dla siebie - bezpośrednio nad jeziorem znajdują się stanica i przystań jachtowa Stowarzyszenia Miłośników Żeglarstwa "Millennium", a także tawerna żeglarska.

Wypoczywaj na Mazurach i zarabiaj

Jak zapewnia inwestor, każda osoba, która dokona zakupu domku w Osadach Polskich, będzie mogła liczyć na gwarantowany zysk z jego wynajmu na poziomie do 13% netto rocznie. Kupujący otrzymuje obiekt z pełnym wyposażeniem, z osobną księgą wieczystą. Co więcej, jest to inwestycja praktycznie bezobsługowa. W czasie, gdy domek nie będzie wynajmowany, właściciel będzie mógł z niego swobodnie korzystać, np. spędzając w nim czas z rodziną i przyjaciółmi.

Osoby zainteresowane inwestycją mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerami telefonów 510 510 663 lub 797 555 820. Zapraszamy również do zapoznania się z fanpage’m Osad Polskich, dostępnym pod adresem facebook.com/osadypolskie.

ReklamaC1 - Ognisty Ptak - wiosna lato 2022

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 3
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Marshalle

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - PTTK Wilkasy
ReklamaB2 - HeydayBoats
ReklamaA2 - Ruciane Park 2022