ReklamaA1 - Wioska Św. Mikołaja

Pisz ma swoją mobilną aplikację turystyczną

Bieżące19 października 2020, 15:16
Pisz ma swoją mobilną aplikację turystyczną
 fot. UM Pisz

„Pisz. Raj dla aktywnych” to program na telefony komórkowe, którego zadaniem jest pomoc w uzyskaniu informacji o ofercie, dostępnych usługach i atrakcjach turystycznych, a także kalendarzu tegorocznych imprez na terenie gminy Pisz.

Atutem aplikacji jest wbudowana baza obiektów turystycznych i handlowo - usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez połączenia z Internetem.

Można więc w łatwy sposób zaplanować pobyt na Mazurach, poczynając od miejsca zakwaterowania, poprzez dostępne usługi, punkty warte odwiedzenia i ciekawe wydarzenia, a na posiłkach czy zakupach kończąc.

Wszystkie obiekty powiązane są z mapą umożliwiającą szybkie filtrowanie kategorii obiektów. Dzięki temu każdy użytkownik łatwo odnajdzie interesującą go lokalizację, a program podpowie dodatkowo, co jeszcze warto zobaczyć.

- Atrakcji turystycznych w naszej gminie nie brakuje i przez cały sezon zawsze dzieje się u nas coś ciekawego – mówi Andrzej Szymborski, Burmistrz Pisza - Mamy nadzieję, że aplikacja „Pisz. Raj dla aktywnych” pomoże turystom i mieszkańcom zorientować się w bogatym kalendarzu tegorocznych imprez. Aplikacja daje wygodną możliwość łatwego zorientowania się w tym, czym dysponuje gościnna Ziemia Piska i jakie atrakcje czekają nas podczas tegorocznego sezonu.

Aplikację uzupełniają najświeższe aktualności, lista wydarzeń kulturalnych i sportowych, prognoza pogody, lista ważnych kontaktów, które będą przydatne wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się w okolicy.

Aplikacja „Pisz. Raj dla aktywnych” jest bezpłatna i obsługuje platformę Android i iOS. Program pobrać można z Google Play lub AppStore.

Sprawdź co warto zobaczyć w Piszu i okolicy.

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Nowy Harsz