ReklamaA1 - Sylwester Stranda

Poland Boat Show & Warszawski Salon Jachtowy 2022 za nami

Wydarzenia i imprezy10 listopada 2022, 23:32Komentarzy: 1
Poland Boat Show & Warszawski Salon Jachtowy 2022 za nami
 fot. Mazury24

Za nami kolejna edycja targów Poland Boat Show & Warszawski Salon Jachtowy, organizowanych w Ptak Expo w Nadarzynie k/Warszawy. Na imprezie wystawiało się wielu naszych partnerów i przyjaciół, a charakter wydarzenia związany z żeglarstwem i sportami motorowodnymi spowodował, że nie mogło nas tam zabraknąć.

Targi trwały cztery dni, od 3 do 6 listopada br. - był to bardzo intensywny czas dla nas jak i pozostałych wystawców. Liczba stoisk była zdecydowanie większa, niż podczas zeszłorocznej edycji, ilość gości podobna, chociaż nie było momentów z tłumami jak w zeszłym roku. Mamy wrażenie, że z racji długości imprezy, każdy wybrał pasujący mu dzień i ostatecznie zwiedzających, kupujących mogło być więcej, niż w 2021 roku.

Podczas targów odbywały się panele dyskusyjne, premiery jachtów i rozwiązań dla branży marynistycznej. Na nas szczególne wrażenie wywarły premiery jachtów z mazurskich stoczni Odysseya Yachts - Platinum 40 oraz z Lamdo Yachts - LY30+. Dodatkowo zaprezentowane zostały prototypy jachtu żaglowego Antila 28.oraz łodzi motorowej Gomorra 8.0. Cieszymy się, iż w rozwoju sportów motorowodnych w Polsce coraz większy udział mają producenci i stocznie działające na Mazurach.

Nasze stoisko skromne, ale z dużą dawką pozytywnych emocji...
Nasze stoisko skromne, ale z dużą dawką pozytywnych emocji...

Dla nas, oprócz prezentacji portalu Mazury24.eu wielu gościom, był to również czas miłych spotkań z naszymi czytelnikami i niezastąpionym Tadeuszem Sakowskim. Było dużo śmiechu, mazurskich wspomnień i historii. Na targach pojawiły się nowe pomysły i rozwiązania, które w najbliższych miesiącach i latach będziemy, mamy nadzieję - skutecznie wdrażać. Zawsze powtarzamy, iż projekt, który w skrócie nazywamy M24, to przedsięwzięcie które ma pomóc odkryć Mazury Wam i nam - dziękujemy za kilkadziesiąt sugestii, słowa wsparcia i… pochwały - znowu z Warszawy wyjechaliśmy kilkanaście centymetrów wyżsi… Dziękujemy, że wśród setek stoisk odnaleźliście nasze i uroczyliście nas swoją obecnością.

Podczas targów, mogliśmy również poznać wiele nowoczesnych rozwiązań, które już wkrótce usprawnią przemysł jachtowy i zmienią oblicze mazurskich portów. Co prawda miały one charakter bardziej ewolucyjny, ale dzięki zasadzie - kto się nie rozwija, ten się cofa -  poznaliśmy niektóre rewolucyjne pomysły na przyszłość.

Szymon Dziekoński z Stilo Yachts - tak właśnie witają nas nasi partnerzy :)
Szymon Dziekoński z Stilo Yachts - tak właśnie witają nas nasi partnerzy :)

Przy okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym partnerom i wystawcom, którzy pojawili się na targach w Nadarzynie: Arca Yacht, Quicksilver Polsa, Stillo Yachts, Odyssea Yachts, Mopr, Prime Marine, Centrum Motorowodne Nautica, Lamdo Yachts, Avocado - Pracownia Twórcza, Saildecor, Ruciane Park, Port Ruda

Wszystkie zawirowania związane z Covidem 19 w ostatnich latach spowodowały, że listopadowe targi w Ptak Expo stały się największą i najważniejszą imprezą w branży. Nam się po prostu podobało i… czekamy na edycję 2023.

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Saildecor

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - HeydayBoats
ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe