ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Pomagamy mazurskiej turystyce - promuj noclegi i restauracje za darmo!

BieżąceRozwój serwisu17 kwietnia 2020, 16:59Komentarzy: 3
Pomagamy mazurskiej turystyce - promuj noclegi i restauracje za darmo!

Przez dłuższy okres czasu zastanawialiśmy się, jak doraźnie możemy pomóc mazurskiej turystyce w tym trudnym okresie. Staramy się to robić całkowicie bezpłatnie już od prawie roku, popularyzując ten region za pomocą zdjęć, panoram filmów i ciekawych artykułów. Docieramy w miejsca popularne i te prawie nieznane…

Ten sezon miał być dla naszego portalu wyjątkowy z bardzo wielu powodów. Główny z nich to ukończenie najważniejszych prac i uruchomienie zapowiadanych wcześniej usług. Dopisanie wielu informacji o miejscowościach, jeziorach i atrakcjach turystycznych, których teraz brakuje. W tle tego wszystkiego miał to być sezon, w którym nasze zaangażowanie zacznie się zwracać finansowo i pozwoli nam uruchomić jeszcze większe środki, niezbędne przy jego prowadzeniu.

Jeszcze w lutym nic nie zapowiadało zmian, w marcu nastąpiła jednak era pandemii i ogólnoświatowego strachu. Skutki odczuje prawie każda branża przemysłu, zaczynając niestety od turystyki. Zanim jednak będzie można podliczyć straty, sytuacja musi się ustabilizować, a najlepiej skończyć. Kiedy to nastąpi? To pytanie zadaje sobie większość z nas, snując bardziej lub mniej optymistyczne opowieści na Facebook’u.

Mocno wierzymy, iż te wakacje będą piękne i pozytywnie niepowtarzalne, a Mazury ugoszczą jeszcze więcej Polek i Polaków, którzy zrezygnują z zagranicznych i egzotycznych wojaży. Może to jest dobry moment aby przewartościować swoje podróże po świecie na rzecz powrotu do miejsc z naszego dzieciństwa…

Pomoc dla branży noclegowej i gastronomicznej na Mazurach

Od dziś w naszym portalu, branża noclegowa i restauracyjna może promować i reklamować się całkowicie bezpłatnie przez najbliższe 1-2 miesiące (materiały będą publikowane maksymalnie do końca czerwca 2020r.). Zakładamy, iż tyle potrwa powrót do względnej normalności. Nie chcemy pisać jakiej wartości produkty przekazujemy Wam do dyspozycji - jeśli uda nam się pomóc - satysfakcja będzie naszą zapłatą.

Co proponujemy za darmo?

 • banery reklamowe w całym portalu (wolnych jest około 30 miejsc).

  Co trzeba zrobić aby Państwa baner pojawił się u nas? Wysłać do nas ładny projekt w jednym z trzech rozmiarów (1260 x 200 px, 350 x 200 px oraz 350 x 400 px). Umieścimy tylko dobrze przygotowane reklamy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Projekt graficzny w formacie JPG, PNG lub GIF prosimy wysyłać na adres info@mazury24.eu. Proszę pamiętać aby podać link, gdzie ma kierować reklama. Prosimy również o wstawienie naszego loga na Państwa stronie www z przekierowaniem na mazury24.eu.

 • wpisy w bazie noclegowej i gastronomicznej (ilość miejsc nieograniczona)

  Tu może pojawić się Twoja oferta! - https://mazury24.eu/noclegi oraz https://mazury24.eu/gastronomia

  Do tego celu stworzyliśmy specjalny system, który umożliwia Państwu samodzielne dodanie takiej oferty oraz napisaliśmy poradnik jak to zrobić (na dole strony). Aby dodać swoją ofertę trzeba przejść tutaj: https://mazury24.eu/katalog/dodaj/krok1. Prosimy wybierać bezpłatny okres testowy wynoszący 2 miesiące (okres ten może ulec wydłużeniu).

 • Promocja na największym mazurskim FB (jedna oferta raz dziennie)

  Niektóre oferty noclegowe oraz restauracyjne będziemy dodatkowo promować na naszym Facebook’u. Warunek? Pozytywne opinie w Google. Chcemy naszym czytelnikom przekazywać rzetelne i sprawdzone oferty.

 • Jak możemy Wam jeszcze pomóc - tel. 608 490 111

Mamy nadzieję, iż nasza otwartość i pomysł pomoże Państwu przetrwać te trudne chwile, a nasze piękne i ukochane Mazury nie stracą żadnego gospodarza.

Zapraszamy do współpracy...


pdf
Pobierz poradnik dodawania ofert noclegowych i gastronomicznych
serwisu mazury24.eu.

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

 • 14
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 2
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Nowy Harsz