ReklamaA1 - Inwestycja Nove Rydzewo

Pomysł na prezent świąteczny lub... odwiedzenie Łeby

Sprzęt i inspiracje16 listopada 2021, 9:44Komentarzy: 1
Pomysł na prezent świąteczny lub... odwiedzenie Łeby

Wystawa statków i okrętów w Łebie to miejsce, które powstało z pasji do modelarstwa okrętowego, a także zamiłowania do marynistyki. Firma jest na rynku od dwóch lat, początkowo prowadząc tylko sprzedaż stacjonarną, lecz z uwagi na duże zainteresowanie oferowanym asortymentem uruchomiła także sklep internetowy http://sklep-statkileba.pl/

Sklep oferuje szeroką gamę wysokiej jakości modeli statków, wykonywanych ręcznie z drewna z dbałością o szczegóły, docenianych przez wymagających kolekcjonerów, ale także dekoracje marynistyczne, czy też gadżety żeglarskie. Kolekcja obejmuje historyczne statki i żaglowce, klasyczne łodzie, liniowce oceaniczne, kontenerowce, jachty oraz inne jednostki pływające.

Każdy z oferowanych modeli budowany jest przez doświadczonych rzemieślników ze starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych materiałów, od sezonowanego drewna, po polerowane metalowe okucia, czy ręcznie szytą tapicerkę.

Modele statków - pomysłem na prezent świąteczny

Piękne statki mogą zacumować w każdym wnętrzu, czy biurowej przystani. Zbudowane jako elementy dekoracyjne  z pewnością będą stanowić wyjątkową ozdobę. Precyzja oraz estetyka wykonanych detali czynią model niepowtarzalnym zarówno dla kolekcjonerów jak i amatorów modelarstwa.

Oferowane modele prezentują się niezwykle efektownie i z powodzeniem ozdobią gabinet, bibliotekę, restaurację, czy salę konferencyjną. Dodatkowo modele z wbudowanym oświetleniem wprowadzają do pomieszczenia niesamowity klimat.

Model statku to także idealna propozycja na prezent dla żeglarzy, pasjonatów, a także prawdziwych wilków morskich! Sklep posiada w ofercie modele w różnych rozmiarach, wykonane z różnego rodzaju drewna, co ma oczywiście przełożenie na cenę, ale znajdziecie Państwo tu modele tak naprawdę na każdą kieszeń.

Dużym zainteresowaniem cieszą się modele Czarnej Perły wykonane z drewna sosnowego, dostępne w sklepie już od 39 zł, czy też przepiękne modele Titanic już od 139 zł.

Wystawa statków i okrętów stale poszerza swoją ofertę, trafiając do coraz szerszego grona odbiorców. W tym roku po raz pierwszy wzięła udział w targach Warszawski Salon Jachtowy, podczas których prezentowali przepiękne modele, w tym 2 metrowy model statku Titanic.

Nie wiesz co podarować na prezent dla żeglarza? W sklepie http://sklep-statkileba.pl/ na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Zapraszamy również do przesyłania zapytań na indywidualne realizacje info@statkileba.pl

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
Reklama
ReklamaA2 - Tło Dla Mew