ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Pomysł na świąteczny prezent - drewniane mapy morskie i Mazur

Sprzęt i inspiracje24 października 2023, 12:30Komentarzy: 3
Pomysł na świąteczny prezent - drewniane mapy morskie i Mazur
Mapa świata to prawdziwe dzieło sztuki fot. Avocadopt.com

Przed nami święta Bożego Narodzenia, czas zadumy, miłości i rodzinnej atmosfery. To również moment obdarowywania najbliższych prezentami spontanicznymi, przemyślanymi i zaskakującymi. Gdy, któryś z Waszych przyjaciół, brat, rodzic lub dziecko kocha żeglarstwo lub/i Mazury lista potencjalnych prezentów dość mocno się kurczy...

Oczywiście zawsze można sprezentować komplet nowych pagajów, nową kamizelkę ratunkową lub odzież żeglarską. Można się również pokusić o miniaturę statku, komplet do wędkowania, foto album... My mamy jednak pomysł na wyjątkowy prezent, taki który przetrwa lata i będzie wywoływał efekt wow! u gości obdarowanego bliskiego.

Avocado - Pracownia Twórcza wykonuje piękne drewniane mapy: morskie, kontynentów, świata, Europy, krajów, miast i... naszych ukochanych Mazur.

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy właśnie mapę szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, decyzja była szybka. Musimy ją mieć. Teraz chcemy Was zachęcić do zagospodarowania wolnej przestrzeni w Waszym domu lub biurze. Wspomniany efekt wow! gwarantowany.

Mapa Mazur wygląda równie zjawiskowo, jak pozostałe projekty
Mapa Mazur wygląda równie zjawiskowo, jak pozostałe projekty

Producentem map jest Avocado Pracownia Twórcza. To osoby, które spełniają się kreatywne wizje, designerskie marzenia i szalone pomysły. Ich produkty, są efektem wielu godzin projektowania, prototypowania, eksperymentów z materiałami i roboczo-godzin w warsztacie. Szerokie spektrum przedsięwzięć – od grafiki komputerowej, przez wzornictwo, po architekturę – to kreatywna wolność, którą cenią ponad wszystko.

Podczas rozmowy z Tyśką, mózgiem i sercem pracowni, dowiedzieliśmy się jak wygląda proces tworzenia nowych projektów.

Najpierw jest pomysł, iskra, inspiracja. Dużo na początku projektuje “w głowie”, mielę i przetwarzam pomysł ze wszystkich stron. Jak już wyklaruję się koncepcja, lubię temat przedyskutować z całą ekipą Avocado. Najczęściej, to dialog pełen pytań “ale jak? z czego? czym to zrobimy?”. Na szczęście razem, zawsze udaje się znaleźć rozwiązanie. Partnerskie podejście i dialog z ekipą sprawia, że proces twórczy staje się naprawdę gładki i ekscytujący.

Projektowanie i prototypowanie to długi etap, kiedy przedmioty ewoluują. Są udoskonalane tak długo, póki nie stwierdzimy “Tak, to jest dobre”. Chcemy być dumni ze swojej pracy, na każdym etapie procesu – od pierwszej kreski, przez produkcję, po sprzedaż.

Na stronie avocadopt.com możecie zapoznać się z całą ofertą i sprawić nie lada niespodziankę najbliższym. Ilość produktów i projektów imponuje, tutaj link gdybyście szukali mapy Mazur.

Zapraszamy również na profil na Facebooku :)

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 4
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Luani Consulting
ReklamaA2 - system czarterów