ReklamaA1 - Piękny Brzeg

Port 69 - nowe miejsce na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich

Inwestycje26 czerwca 2024, 16:05Komentarzy: 6
Widok na port / wizualizacja
Widok na port / wizualizacja fot. 

Prestiżowe lokalizacje z widokami zapierającymi dech w piersiach na Mazurach stają się coraz rzadsze, zwłaszcza te z apartamentami położonymi nad brzegiem jeziora, gdzie z własnego pomostu można wypłynąć łodzią na szlak Wielkich Jezior Mazurskich.

Port 69 w Ogonkach to wyjątkowa oferta dla tych, którzy pragną luksusu i ciszy, nie rezygnując jednocześnie z uroków Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To miejsce, gdzie komfort spotyka się z naturą, oferując niepowtarzalne doświadczenie mieszkania w sercu Mazur

Port 69 - nowe miejsce na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich

Duże zainteresowanie inwestycją na Mazurach

Jeszcze przed rozpoczęciem budowy ekskluzywnego kompleksu Port 69, położonego w malowniczych Ogonkach niedaleko Giżycka, biuro dewelopera zapełniło się listą potencjalnych nabywców. Szeptana kampania skutecznie rozniosła informacje o atrakcyjnych apartamentach, usytuowanych w czarującej lokalizacji między jeziorami Stręgiel i Święcajty. To osiedle, wyposażone w prywatną marinę, stanowi prawdziwy rarytas, przyciągając nie tylko entuzjastów sportów wodnych.

Port 69 powstaje w ustronnej i cichej części Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Kameralne osiedle, choć oddalone od imprezowych centrów i dużych kurortów, dzięki nowoczesnej infrastrukturze zapewnia miłośnikom PRZYSTAŃ TWOICH MARZEŃ żeglarstwa i relaksu nad brzegiem jeziora, komfortowy wypoczynek. Kompleks umiejscowiony jest w pierwszej linii brzegowej jeziora Święcajty, wchodzącego w skład kompleksu wodnego Mamr.

Plaża, marina z nowoczesnymi pomostami do cumowania i kapitanat oddalone będą zaledwie kilkanaście metrów od dwóch budynków mieszkalnych. – Takie warunki są ewenementem wśród deweloperskich inwestycji na Mazurach. Apartamenty budowane w pierwszej linii brzegowej na uboczu mazurskich szlaków to już rzadkość – dodaje dyrektorka inwestycji.

Port 69 - nowe miejsce na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich

Inwestycja ta oferuje więcej, niż tylko prywatny port. Jej czteropiętrowe budynki, wyposażone w windy i harmonijnie wtopione w krajobraz, odzwierciedlają lokalną tradycyjną architekturę. Projekt, który został opracowany przez pracownię z Warmii, przewiduje użycie naturalnych materiałów takich jak szkło, drewno i kamień, z dodatkiem akcentów z czerwonej cegły, co dodaje całości unikatowego charakteru.

Nowoczesność w zgodzie z krajobrazem

– Nowoczesne bryły budynków będą wpasowane w krajobraz. – Naturalne, jakościowe materiały zostaną zastosowane również przy wykończeniu wnętrz budynków, a przeszklone balkony zapewnią spektakularny widok na malownicze jezioro i pobliską zieleń. Najwyższy standard wykończenia czyni Port 69 propozycją dla tych, którzy cenią jakość i dobry design. W dwóch budynkach znajdą się apartamenty o powierzchniach od 19 do 91 mkw. Można je będzie kupić w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz w standardzie hotelowym.

W lokalach na najwyższych kondygnacjach zaplanowano antresole. Reprezentacyjne lobby, strefa wellness wyposażona w saunę i trzy jacuzzi z widokiem na jezioro, nowoczesna pralnia – wnętrza są zaaranżowane funkcjonalnie, a jednocześnie cieszą oko wyszukanym stylem. W cenie apartamentów uwzględniono miejsce na łódź lub jacht w marinie oraz miejsce parkingowe z podjazdem dla niepełnosprawnych. Ogrodzony kompleks wyposażony będzie w system monitoringu i całodobową ochronę, również zwodowanego sprzętu.

– To świetne miejsce nie tylko do całorocznego wypoczynku, ale także na inwestycję pod wynajem. Z taką myślą zgłaszają się do nas inwestorzy m.in. z Warszawy czy Śląska, którzy regularnie odpoczywają na Mazurach. Jest stąd blisko do wielu szlaków turystycznych, lokali, atrakcji dla każdego, choćby w oddalonym o 20 km Giżycku – zapewnia dyrektorka  -  dodaje Milena Łebkowska. 

Budowa w Ogonkach dynamicznie postępuje, a przyszli mieszkańcy mogą planować przeprowadzkę na środek 2025 roku. Projekt realizowany przez dewelopera Gomiko, firmę z bogatym doświadczeniem i licznymi projektami na terenie Polski, zapowiada się obiecująco.

Port 69 - nowe miejsce na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich

Inwestycja Port 69 stanowi naszą flagową propozycję dla osób pragnących uciec od miejskiego hałasu i odnaleźć spokój w otoczeniu natury. Harmonijne połączenie mazurskiej przyrody z nowoczesną architekturą oraz wygodą to esencja tej wyjątkowej inwestycji, jak zaznacza Milena Łebkowska.

Więcej informacji na stronie www.port69.com.pl oraz pod numerem telefonu +48 690 013 569.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 34

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 8
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 25
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Ruciane Tarasy
ReklamaA2 - Odysseya Yachts