ReklamaA1 - Ognisty Ptak Boże Narodzenie

Port Jagodna i tawaerna Jag(ł)odna – naszymi partnerami

BieżąceRozwój serwisu26 lipca 2018, 12:29
Port Jagodna i tawaerna Jag(ł)odna – naszymi partnerami

Realizacja portalu mazury24.eu idzie pełną parą. Spotykamy się z potężną uprzejmością i życzliwością. To potwierdza nasze założenia, jak nowoczesny portal o Mazurach jest potrzebny. Kolejnym portem (firmą), która chętnie podjęła z nami współprace jest Port Jagodne położony przy jeziorze Jagodne.

Właściciele portu oprócz użyczenia nam miejsca przy kei (z całym dobrodziejstwem inwentarza) wypożyczyli nam jednostki pływające Watercamp 1050 oraz Watercamp RORO. Ten pierwszy sprawdził się w upałach – przyczepa kempingowa miała klimatyzację :) Mhmmm super…

Port Jagodne jest miejscem wyjątkowo uniwersalnym. Na miejscu oprócz typowej dla portu kei, znajduje się mała tawerna Jag(ł)odna (brawo za nazwę), plac zabaw, plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, miejsce na przyczepy kempingowe i pole namiotowe. Oczywiście sanitariaty, prysznic, pralka, miejsce do zrzutu nieczystości – są :).

Właściciele są wyjątkowo przyjaźni na Mazurach zarówno dla turystów jak i żeglarzy. Z pewnością otrzymają kiedyś certyfikat (będą takowe w portalu) za swoją postawę.

Słów kilka o tawernie. Ceny umiarkowane, na talerzu dużo i smacznie. Jak się okazuje rybę można zrobić w prosty sposób tak żeby smakowała że hej – pozdrawiamy sandacze :) a i… buraczkowa to było mistrzostwo świata.

Port Jagodne uważamy za godny polecenia – www.portjagodne.pl

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Avocado