ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Powstała nowa aplikacja promująca Mazury Zachodnie

Bieżące9 listopada 2023, 10:18
Powstała nowa aplikacja promująca Mazury Zachodnie
 fot. Miasto Ostróda/facebook

Ostróda, Iława i okolice to także Mazury, nazywane Mazurami Zachodnimi. Ten region często jest ignorowany, gdy myślimy o wyjeździe na Mazury, a to błąd. Ta cześć Polski jest również piękna i pełna rozmaitych zabytków i atrakcji. Pomoże w tym specjalna aplikacja.

Najnowsza aplikacja Mazury Zachodnie – „Odkryj Mazury Zachodnie” jest już dostępna w Google Play oraz App Store.  Jej autorem jest Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna, która również uruchomiła nową stronę internetową. Aplikacja i witryna internetowa tworzą wygodny dla turystów przewodnik po regionie.

Główne funkcje aplikacji:

Eksploracja Regionu: użytkownicy mogą odkrywać atrakcje turystyczne takie jak jeziora, lasy, zabytki oraz miejsca kulturalne na Mazurach Zachodnich. Aplikacja zawiera dokładne informacje o każdym z tych miejsc, wraz z zdjęciami i opisami. Ostróda, Iława, Dąbrówno i ich okolice, Wzgórza Dylewskie, Kanał Elbląski czy ciekawe miejsca na terenie Powiatu Ostródzkiego -to wszystko i o wiele więcej odkryjecie dzięki aplikacji.

Zakwaterowanie i Restauracje: aplikacja ułatwia znalezienie najlepszego miejsca, gdzie można zjeść pyszne dania regionalne oraz skorzystać z komfortowych warunków noclegowych.

Trasy i szlaki turystyczne: aplikacja oferuje różnego rodzaju trasy turystyczne, zarówno piesze, rowerowe, jak i kajakowe. Użytkownicy mogą wybrać się na wycieczkę zgodnie z własnymi preferencjami.

Aktualności i Wydarzenia: “Odkryj Mazury Zachodnie” dostarcza informacji na temat wydarzeń kulturalnych, festiwali i innych atrakcji na Mazurach Zachodnich.

Informacje Praktyczne: użytkownicy mogą uzyskać m.in. dostęp do danych kontaktowych informacji turystycznych w regionie Mazur Zachodnich, wypożyczalni sprzętu turystycznego i innych usług.

Co ważne, aplikacja jest wciąż rozwijana i wciąż dodawane są do niej kolejne atrakcje, ciekawe miejsca i polecane szlaki.

- “Odkryj Mazury Zachodnie” to doskonały towarzysz podróży, który pozwala odkrywać piękno i uroki Mazur Zachodnich. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno po polsku, jak i po angielsku i niemiecku. Oraz dla użytkowników systemu Android, jak i iOS, co oznacza, że ​​każdy może cieszyć się jej korzyściami. Dostępność tej aplikacji to kamień milowy w promocji naszego regionu i zachęcania do odkrywania jego uroku – informuje Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna. - Nowa aplikacja mobilna i strona internetowa to nasza pierwsza tak kompleksowa inicjatywa, która ma na celu promować nasz region i zachęcać do jego odwiedzania i odkrywania. To także sposób na wspieranie przedsiębiorców, samorządów i instytucji z regionu, którzy mogą wykorzystywać te narzędzia w swojej promocji.

Aplikacja, podobnie jak nowa strona internetowa i nowa ogromna baza zdjęć i nagrań z regionu powstały dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Avocado