ReklamaTSA

Poznaj zalety SUP-ów marki YellowV

Sprzęt i inspiracje2 kwietnia 2021, 20:57
Poznaj zalety SUP-ów marki YellowV

Marka YellowV całkowicie rewolucjonizuje rynek desek do pływania typu SUP. W ofercie tej duńskiej firmy znajdziemy pompowane deski iSUP oraz platformę pływającą iPLATFORM. Warto poznać zalety tych produktów, które pozwolą na aktywne spędzanie czasu nad wodą.

Deski tej firmy wyróżniają się charakterystyczną grafiką – wszystkie są czarne, z przebiegającą przez środek żółtą linią. Nawiązującą do linii życia. Seria dostępna w Polsce nazwano „Heartbeat”. Wynika to z filozofii firmy, która chce przez to wskazać, że jeśli klienci wybiorą ich sprzęt po prostu poczują, że wracają do życia.

Duński producent oferuje produkty zarówno do pływania po spokojnych wodach, jak i po rzekach, gdzie nurt z reguły jest szybszy. Sprzęt tego producenta spełnia najbardziej rygorystyczne normy.

iSUPy YellowV

Deski YellowV wykonane zostały z wytrzymałego materiału PVC i dodatkowo wzmocnione powłoką z pianki EVA o grubości 5 mm. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą przyczepność.

Warto również przyjrzeć się innym rozwiązaniom, które wyraźnie odróżniają SUP-y marki YellowV od innych tego typu produktów i sprawiają, że pływania jest zdecydowanie łatwiejsze.

 • liczne uchwyty, które pozwalają łatwo wchodzić na deskę z wody lub ułatwiają jej przenoszenie,
 • wiele tzw. oczek do zaczepiania gum, do mocowania bagażu,
 • specjalną torbę do przenoszenia deski, która wyposażona jest w duży ręcznik chroniący deskę podczas transportu, a na plaży służący za ręcznik plażowy,
 • wygodny w użyciu system do instalowania stateczników na desce,
 • wiosło 2w1, które może być również wiosłem kajakowym.

Deski marki YellowV mają jeszcze jedną charakterystyczną cechę. Nawet jeśli przebywamy na lądzie, nie będziemy się z nią nudzili. Każda z desek na spodzie ma wyrysowaną planszę do gry. Tak więc zabawa z przyjaciółmi na brzegu, podczas odpoczynku – gwarantowana.

Deska SUP marki YellowV

Oferta duńskiego producenta zawiera trzy typy desek. Przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania w pływaniu na SUP-ach.

 • Deska iSUP YellowV HEARTBEAT 08 przeznaczona jest dla osób i dzieci zaczynających przygodę z pływaniem. Waga użytkownika nie może przekroczyć 75 kg. Deska jest dość krótka i szeroka, co pozwala na łatwe manewrowanie nią w wodzie oraz utrzymanie równowagi, zwiększając bezpieczeństwo.
 • Deska iSUP YellowV HEARTBEAT 09 ta deska jest bardzo zwrotna, a dzięki podniesionej stopce łatwo obraca się w miejscu. Posiada trzy odłączane stateczniki, które można łatwo wymienić. Jest też szeroka, co zapewnia jej dużą stabilność. Jeśli SUP-pingujesz na krawędzi - ta deska jest dla Ciebie. Nadaje się do pływania po wartko płynących rzekach oraz po niespokojnych, zafalowanych akwenach.
 • Deska iSUP YellowV HEARTBEAT 11 to najbardziej sportowa deska z oferty YellowV pompowanych desek iSUP. Jest wystarczająco szybka, aby sprawnie pokonywać duże odległości i jednocześnie bardzo stabilna. Dzięki temu można bezpiecznie zabrać ze sobą plecak czy nawet swojego ukochanego zwierzaka. Jej niezwykła stabilność powoduje, że jest przeznaczona zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z deską, jak i dla bardziej zaawansowanych.

Decydując się na zakup iSUP Heartbeat YellowV w zestawie otrzymasz: deskę iSUP, wiosło 2w1, pompkę z manometrem, torbę transportową, zestaw naprawczy, planszę do gry (nadrukowaną na dnie deski), zestaw do gry, spiralną smycz zabezpieczającą, wodoodporny pokrowiec na telefon oraz ręcznik YellowV.

iPLATFORMA YellowV

IPlatforma YellowV to produkt, który również może zainteresować osoby preferujące aktywny wypoczynek na wodzie. Niezwykle stabilna platforma, wykonana z wytrzymałego dwuwarstwowego PVC, pokryta została miękką, antypoślizgową pianką EVA. Jej wymiary to: 250 cm długości i 160 cm szerokości.

Przenoszenie platformy już po nadmuchaniu jest również wygodne, dzięki zastosowaniu ośmiu uchwytów. Jej maksymalna ładowność to 410 kg. Może służyć jako pływający pomost, stół piknikowy czy miejsce do uprawiania jogi. Świetnie nadaje się również jako wielki materac, który stanie się naszą prywatną wyspą na wodzie.

To nie wszystkie zastosowanie iPlatformy. Jej zalety docenią również właściciele łodzi, którzy mogą ją wykorzystać jako platformę serwisową przy wykonywaniu drobnych napraw jednostki czy kontroli jej stanu technicznego. Zastosowane tu liczne uchwyty pozwalają na łatwe przymocowanie iPlatformę YellowV do swojej łodzi, brzegu, pomostu czy do innej platformy. Można jej również użyć jako bezpiecznej przystani podczas wyprawy kajakowej, czy podczas pływania SUP-ami.

Głównym dystrybutorem produktów marki YellowV w Polsce jest firma:
Prime Marine
tel.: 728 827 979, e-mail: primemarine@primemarine.com.pl
ul. Szkolna 11, 05-126, Wólka Radzymińska

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Odysseya Yachts