ReklamaA1 - Sailing Machine

Przed nami Targi Poland Boat Show. Dlaczego warto się tam pokazać?

Sprzęt i inspiracjeBieżące25 października 2022, 9:45
Przed nami Targi Poland Boat Show. Dlaczego warto się tam pokazać?
 fot. mazury24.eu

Poprzednią edycję targów Poland Boat Show odwiedziło prawie 80 tysięcy gości z kraju i zagranicy. To tysiące potencjalnych klientów dla przedsiębiorców. Każdy, kto weźmie udział w tych targach jako wystawca, ma aż cztery dni na zaprezentowanie swoich produktów i usług.

- Podczas targów przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy – informują organizatorzy targów.

Poland Boat Show to międzynarodowe targi jachtowe, osprzętu jachtowego i sportów wodnych.

Podczas 4 dni swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu.

Jak zapowiadają organizatorzy targów, możemy spodziewać się prezentacji nowych modeli łodzi: Nimbus 365 Coupe, Platinum 40, Saxdor 270.

- Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania – informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że w dniach 3-6 listopada 2022 roku odbędą się największe w środkowo-wschodniej Europie i jedyne w Polsce branżowe targi jachtów, osprzętu jachtowego i sportów wodnych – Poland Boat Show.

Międzynarodowe Targi Jachtowe i Osprzętu Jachtowego w Ptak Warsaw Expo to wynik połączenia dwóch najsilniejszych marek na polskim rynku, czyli Warszawskiego Salonu Jachtowego i Boat Show. Pozwoli ono na mocne ubranżowienie imprezy i wzmocnienie jej międzynarodowego prestiżu. Ta integracja to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, który w ostatnim czasie nie tylko zaliczył skok rozwojowy, ale także potrzebował jednego wiodącego miejsca, które skupi branżowych liderów.

Poland Boat Show jest właśnie taką platformą. Dzięki połączeniu tradycji targów z Łodzi i szybkiego rozwoju imprezy w Ptak Warsaw Expo stworzymy wydarzenie unikatowe na skalę krajową i europejską. Będzie to pierwsza i jedyna w Polsce tak kompleksowa prezentacja sektorów związanych z produkcją jachtów i łodzi motorowych, jachtów żaglowych, osprzętu i akcesoriów.

Poland Boat Show to również okazja do integracji całego środowiska i nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wyjścia na rynki zagraniczne, rozbudowy łańcucha dostaw oraz stworzenia siatki relacji, która jeszcze bardziej umocni branżę. To znakomita możliwość do zaznajomienia się z szeroką gamą ofert prosto od najlepszych producentów, realizujących zamówienia na rynki światowe, a także rozmowy o innowacjach i trendach, które docierają z różnych części globu.

Najnowocześniejsze rozwiązania od polskich producentów, nowości i trendy, wystawcy i kupcy z całego świata, jakość i pasja – taka właśnie będzie tegoroczna edycja Poland Boat Show. Dołącz do wydarzenia i zarejestruj się już dziś!

Poland Boat Show
3-6 listopada 2022
PTAK Warsaw Expo
Warszawa – Nadarzyn

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka