ReklamaA1 - Sailing Machine

Przed nami tysiące obrazów zatrzymanych w kadrze

BieżąceRozwój serwisu26 czerwca 2018, 3:00
Przed nami tysiące obrazów zatrzymanych w kadrze

Realizacja tak dużego projektu, jakim jest serwis mazury24.eu spowodowała, potrzebę profesjonalnego sfotografowania Mazur. W pierwszych roku planujemy wykonać zdjęcia miejsc związanych ściśle z wielkimi jeziorami, które połączone są szlakami żeglownymi, począwszy od Węgorzewa po Jaśkowo i Rybitwy.

Przygotowanie planu, rozrysowanie linii brzegowej, ekscytuje na myśl o czekającej nas eskapadzie :) Przed nami kilka tysięcy kilometrów linii brzegowej, setki mil po wodzie, dziesiątki godzin spędzone w powietrzu. Ekipa złożona z trzech fotografów z pewnością da radę…

To co jednak najbardziej nas „kręci” w tej całej sytuacji, to fakt, że będziemy w miejscach, do których nigdy nas nie zawiało jachtem i nie pokierował nas GPS auta. Będziemy sami dla siebie odkrywać to co już dawno zostało odkryte, jednakże nie udokumentowane w Internecie.

Jeśli dzięki nam, w przyszłości, chociażby jedna osoba odkryje miejsce – perełkę na Mazurach – nasza misja będzie spełniona :)

Jak przygotowywaliśmy się do tego ? Teoretycznie to proste, mapy satelitarne, zaznaczenie punktów, gdzie musimy dotrzeć, wiara, że uda się dojechać, dopłynąć, dolecieć w wyznaczone miejsca :) Z pewnością po zakończeniu tej dłuuuuuugiej sesji zdjęciowej przedstawimy bilans plusów dodatnich i plusów ujemnych :)

W razie co – do spotkania na szlakach, drogach, lasach, ścieżkach :)

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka