ReklamaA1 - Przystań Nautica

Przygotowania do sezonu turystycznego na Mazurach

BieżącePozostałe21 maja 2020, 12:41Komentarzy: 1
Przygotowania do sezonu turystycznego na Mazurach
 fot. mazury24.eu

Warmia i Mazury przygotowują się do sezonu turystycznego. W planowaniu różnych form wypoczynku i poznawaniu atrakcji przyrodniczych, kulturowych i rekreacyjnych pomogą z pewnością publikacje przygotowane z myślą o turystach. 

Wersje elektroniczne tych publikacji w wygodnym formacie PDF dostępne są bezpłatnie na regionalnym portalu turystycznym [https://mazury.travel/publikacje-i-przewodniki/]. Można je przeglądać online na komputerze, tablecie czy smartfonie lub pobrać na wybrane urządzenie.

Szczególnie warte uwagi są nowe zaktualizowane wydania dwóch publikacji.

Folder „Atrakcje turystyczne Warmii i Mazur” prezentuje najciekawsze walory przyrodnicze, zabytki, szlaki turystyczne oraz imprezy kulturalne i rekreacyjne w regionie. Podpowiada, co warto zobaczyć, które miejsca odwiedzić, jak zaplanować pobyt, by najlepiej wypocząć.

Folder „Miasteczka Cittaslow” przedstawia najciekawsze propozycje dla turystów, oferowane przez miasta należące do międzynarodowej sieci Cittaslow. Jej członkowie stawiają na upowszechnianie kultury, rekreacji i dobrej kuchni, dbanie o lokalność, przywracanie do świetności i ożywianie dawnych budowli. Aż 22 z 31 polskich miast Cittaslow leży na Warmii i Mazurach.

Wśród pozostałych publikacji można znaleźć foldery i mapy poświęcone m.in.: turystyce rodzinnej, całorocznej ofercie spa i wellness, szlakom rowerowym, drogowym i wodnym, atrakcjom historycznych i militarnym, najlepszym obiektom agroturystycznym.

W zależności od zainteresowań oraz preferencji dotyczących spędzania czasu, każdy znajdzie w nich coś dla siebie i dla swoich bliskich.

Publikacje są dostępne w kilku wersjach językowych:
- polskiej
- angielskiej
- niemieckiej

ReklamaC1 - PGE Dystrybucja

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 6
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaA2 - Sailing Machine