ReklamaA1 - Przystań Nautica

Roman Tkaczyk LIVE from home - środa 19:00 na FB

Wydarzenia i imprezykoncerty21 kwietnia 2020, 14:23Komentarzy: 1
Roman Tkaczyk LIVE from home - środa 19:00 na FB

Serdecznie zapraszamy na internetowy koncert „Roman Tkaczyk live from home”, gdzie oprócz własnych utworów, zaprezentuje także piosenki ulubionych wykonawców. Wydarzenie zostanie udostępnione na naszym profilu FB jutro, czyli 22 kwietnia o godzinie 19:00

Roman Tkaczyk, pochodzący z Mikołajek na Mazurach muzyk, gitarzysta, kompozytor, wokalista, zaprasza w swoje strony, gdzie rozpoczęła się i trwa Jego przygoda z gitarą i muzyką. Roman objawił się w nurcie piosenki żeglarskiej z doskonałym, profesjonalnym materiałem niewiele ponad rok temu, gdy wydał autorską płytę „Wielkie podróże”. Śmiało można powiedzieć, że utwory są nieszablonowe, utrzymane w różnorodnych aranżacjach i gatunkach muzycznych jak blues, folk, pop-rock, czy bossa nova.

Szturmem zdobył estrady festiwali szantowych, między innymi Międzynarodowy Festiwal Shanties 2019 i 2020, na którym dwukrotnie zdobył Nagrodę Publiczności oraz Nagrodę Prezydenta Miasta Kraków w 2019. Brał udział także w ważnych festiwalach piosenki turystycznej, takich jak Yapa w Łodzi, Bakcynalia w Lublinie, czy Festiwal Przy Kominku w Kielcach, a także wielu innych. 

Miło nam także poinformować, że Roman od trzech tygodni bez kompleksów staje w boju o zaistnienie na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia na 51. miejscu ze swoją piosenką "Wielkie podróże”. 

Mamy nadzieje, że dzięki waszym głosom uda mu się zając wyższą pozycję, tu znajduje się link do listy https://lp3.polskieradio.pl/ oraz prosta instrukcja głosowania https://youtu.be/WY9ZVv7O3a8

Więcej informacji o Romanie znajdziecie na jego oficjalnych stronach:

ReklamaC1 - Mugga

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaA2 - Odysseya Yachts