ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Ryn szuka projektu maskotki miejskiej

Bieżące29 listopada 2019, 18:56Komentarzy: 2
Ryn szuka projektu maskotki miejskiej
Ryn szuka projektu maskotki miejskiej. fot. mazury24.eu

Ma być przyjemna, ładna wizualnie oraz nawiązywać do wizerunku jelenia, znajdującego się w herbie miasta. Ryn szuka projektu maskotki miejskiej promującej ten gród.

Dla autora projektu, który zyska aprobatę jury przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 1000 zł. Swoje prace projektowe należy składać w Urzędzie Miasta w Rynie od 1 grudnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wcześniej niepublikowanymi i nie nagrodzonymi wcześniej w tego typu konkursach.

Projekty powinny być wykonane w oparciu o wizję  autora, w nawiązaniu do pozytywnego,  przyjaznego przedstawienia wizerunku jelenia znajdującego się na herbie Rynu.

W związku z faktem, iż na bazie projektów powstaną maskotki dystrybuowane przy okazji organizacji różnych imprez i wydarzeń kulturalnych oraz kierowane do odbiorców w różnym wieku, nie mogą one zawierać elementów godzących w dobre imię, ogólnie przyjęte standardy i normy społeczne oraz poczucie estetyki Organizatora oraz przyszłych odbiorców powstałych na bazie zgłoszonego projektu maskotek.

Regulamin konkursu dostępny jest tu: http://www.miastoryn.pl/sites/default/files/regulamin_konkursu_maskotka_miasta_i_gminy_ryn.pdf

ReklamaC1 - Ognisty Ptak

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Odysseya Yachts