ReklamaA1 - Strefa Kibica Sztynort

Samochody marki Porsche na Mazurach. Gdzie będzie można je zobaczyć?

Wydarzenia i imprezyzlotyBieżące6 maja 2024, 11:10Komentarzy: 2
Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe fot. Porsche Club Poland.

Szybkie, kultowe samochody marki Porsche będzie można w maju podziwiać na Mazurach. Te wspaniałe auta pojawią się w wielu miejscach, a organizatorem zlotu jest Porsche Club Poland.

W maju na Mazurach spotkać będzie można zaparkowanych ok. 40-50 klasycznych aut marki Porsche. Ich właściciele – członkowie Porsche Club Poland – w ramach corocznej imprezy turystycznej Porsche Classics zwiedzą różne miejsca w tym regionie.

Miłośnicy motoryzacji będą mogli zobaczyć auta na żywo, a amatorzy niecodziennych widoków z pewnością będą mogli liczyć na niejedno ciekawe zdjęcie.

Gdzie na Mazurach zobaczymy samochody Porsche?

W piątek 10 maja br. w godzinach 12.30-14.30 - Wilczy Szaniec, Gierłoż k. Kętrzyna, 15.00-16.00 - śluza Leśniewo na Kanale Mazurskim, 17.00-18.00 - Pałac Lendorfów w Sztynorcie.

Sobota 11 maja br. 10.00-12.00 - zwiedzanie Twierdzy Boyen w Giżycku, 15.30-17.30 - była kwatery wojsk lądowych Wermachtu w Mamerkach.

Porsche to marka, która od dziesięcioleci jest uosobieniem luksusu, innowacji i niezrównanej jakości w produkcji samochodów. Znana na całym świecie dzięki swoim ikonicznym modelom, Porsche kontynuuje tradycję tworzenia pojazdów, które nie tylko zapewniają wyjątkowe doznania z jazdy, ale także są symbolem statusu i prestiżu.

Współczesna gama modeli Porsche jest szeroka i różnorodna, obejmując zarówno sportowe coupé, jak i wygodne SUV-y. Modele 718, takie jak 718 Cayman i 718 Boxster, oferują emocjonujące doznania z jazdy dzięki swojej zwrotności i dynamice. Seria 911, z legendarnym 911 Carrera, kontynuuje tradycję jako kwintesencja sportowego samochodu, łącząc w sobie styl, moc i najnowsze technologie.

Dla wielu entuzjastów motoryzacji, Porsche to więcej niż marka – to pasja, która łączy ludzi na całym świecie. W Polsce, Porsche cieszy się niesłabnącą popularnością, a liczne salony i centra serwisowe zapewniają klientom dostęp do pełnej gamy modeli i usług na najwyższym poziomie.
 

Przeczytaj również: Miłośnicy zabytkowych samochodów pojawią się na Mazurach

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 4
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Odysseya Yachts