ReklamaA1 - Wioska Surfów

Śniadanie na Fali Mazurskiego Smaku

Pozostałe8 lipca 2024, 13:14
Śniadanie na Fali Mazurskiego Smaku

Lato na Mazurach to nie tylko czas słońca, ale też rytuał, który ma szansę stać się nową mazurską tradycją – śniadanie pod żaglami. Każdego poranka, w takich portach jak Mikołajki, Ryn czy Giżycko oraz na jeziorze Bełdany, żeglarze celebrują początek dnia z prawdziwymi mazurskimi produktami marki Mazurski Smak. To jest po prostu #ŚNIADANIEPOMAZURSKU.

„Lokalne produkty, jak świeże masło, twaróg, mleko czy śmietana od Mazurskiego Smaku to esencja mazurskiego śniadania. Są wyjątkowe, bo pochodzą z najczystszych mazurskich gospodarstw i wytwarza się je z miłością do lokalnych tradycji.” – mówi Dorota Grabowska, kierownik działu marketingu SM Mlekpol, organizatora wydarzenia.


Uczestnicy wydarzenia, żeglarze z mazurskich jezior, podzielili się wrażeniami: „Takie śniadanie nadaje rytm mojemu dniu, a smaki są jak z dzieciństwa.” – mówi Karolina, z Warszawy, która spędza z rodziną wakacje pod żaglami. Na pokładach żaglówek oraz kejach rodziny i przyjaciele wspólnie przygotowują posiłki z dostarczonych składników, tworząc niezapomniane wspomnienia.


Załogi Mazurskiego Smaku, podróżujące również motorówką po jeziorze Bełdany, dostarczają termotorby pełne lokalnych smakołyków bezpośrednio do żaglówek. To nie tylko posiłek, ale doświadczenie, które łączy i przyciąga coraz więcej osób pragnących zacząć dzień od czegoś wyjątkowego, co jest esencją życia na Mazurach.
„Chcemy, by każdy uczestnik akcji mógł poczuć prawdziwy smak naszych produktów, przypominający tradycyjne, wakacyjne śniadania na łonie natury.” – dodaje Dorota Grabowska.


Zachęcamy również do organizowania śniadań w duchu Mazurskiego Smaku we własnym zakresie, tak aby cieszyć się jakością najlepszych mlecznych produktów i smakami lata.


Więcej informacji o akcji oraz relacje na bieżąco na stronie https://mazurskismak.pl

ReklamaC1 - Mugga

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Boyen Water Park

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Klub Mazurski
ReklamaA2 - Odysseya Yachts