ReklamaA1 - Gertis

Śniadanie po Mazursku z Mazurskim Smakiem

Pozostałe5 lipca 2024, 10:21
Śniadanie po Mazursku z Mazurskim Smakiem

W sercu Warmii i Mazur, z dala od miejskiego zgiełku, Mazurski Smak organizuje wyjątkowe wydarzenie – #ŚNIADANIEPOMAZURSKU. To nie tylko śniadanie, ale celebracja życia w harmonii z naturą, docenianie świeżych, mlecznych produktów i mazurskiej tradycji.

#ŚNIADANIEPOMAZURSKU rozpocznie się 6 lipca w Mikołajkach i będzie kontynuowane w kolejnych dniach w różnych portach: Ryn (7.07.), Węgorzewo (8.07.), Wilkasy (9.07.), Giżycko (10.07.), Ruciane Nida (11.07.), ponownie Mikołajki (12.07.), Piękna Góra (13.07.), z powrotem w Wilkasach (14.07.) i finał w Mikołajkach (15.07.).

W każdym z tych miejsc, załoga Mazurskiego Smaku będzie rozdawać termotorby pełne produktów Mazurski Smak, takich jak twaróg, masło, śmietana i mleko oraz świeże bułeczki – wszystko, co niezbędne do stworzenia tradycyjnego mazurskiego śniadania. Dodatkowo motorówka Mazurskiego Smaku będzie kursować po jeziorze Bełdany, docierając do żaglówek nocujących „na dziko” i dostarczając żeglarzom zestawy tych samych smakołyków.

„Za każdym razem, kiedy rozdajemy nasze produkty, chcemy, by uczestnicy naszej akcji mogli posmakować prawdziwych mazurskich specjałów w miejscu, z którego pochodzą. To przypomnienie o tradycji wakacyjnych śniadań na łonie natury, w gronie rodziny i przyjaciół.” – mówi Dorota Grabowska, kierownik działu marketingu SM Mlekpol, organizatora wydarzenia.

#ŚNIADANIEPOMAZURSKU to nie tylko okazja do spróbowania mazurskich smakołyków, ale także sposób na cieszenie się mazurską przyrodą. Zachęcamy również do organizowania śniadań w duchu Mazurskiego Smaku we własnym zakresie, niezależnie od miejsca – by cieszyć się smakiem i jakością produktów, które przypominają lato.

Ta wyjątkowa inicjatywa nie tylko łączy ludzi poprzez wspólny posiłek, ale również promuje wartości ekologiczne i tradycję regionu. To idealna okazja, by zanurzyć się w mazurskim krajobrazie i poczuć prawdziwy smak Mazur. Zapraszamy do wspólnego celebrowania tych chwil z Mazurskim Smakiem.

Więcej informacji o akcji oraz relacje na bieżąco na stronie https://mazurskismak.pl

ReklamaC1 - Mugga

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Ruciane Tarasy
ReklamaA2 - Ever Boats