ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Stocznia jachtowa w Olecku wstrzymuje produkcję

Inwestycje30 marca 2020, 13:46Komentarzy: 1
Stocznia jachtowa w Olecku wstrzymuje produkcję
 fot. Delphia

Stocznie Delphia z Olecka wstrzymuje produkcję jachtów w okresie pandemii koronawirusa. Jak czytamy w komunikacie firmy: „kierując się społeczną odpowiedzialnością i troską o zdrowie pracowników i partnerów biznesowych, w odpowiedzi na szybkie rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, zarząd Stoczni Jachtowej Delphia od 30 marca czasowo wstrzymuje produkcję łodzi”.

Zarząd stocznie wskazuje, że powodem takiej decyzji jest: podjęcie wszelkich możliwych środków, aby zapewnić ochronę naszym pracownikom, współpracownikom i kontrahentom; zachwianie płynności w łańcuchu dostaw; troska o bezpieczne środowisko pracy, jak i otoczenie firmy.

- Nieustannie obserwujemy rozwój sytuacji, w której się znajdujemy i postępujemy zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz władz krajowych – czytamy w komunikacie firmy.

W nadchodzących dniach i tygodniach będziemy nadal uważnie obserwować sytuację w Polsce, Europie i na całym świecie, aby móc szybko reagować na wszelkie zmiany. Jak tylko sytuacja na to pozwoli, wszyscy pracownicy powrócą do swoich zwykłych miejsc pracy. Do tego czasu mamy nadzieję, że wszyscy członkowie personelu i entuzjaści Delphii pozostaną zdrowi. Ograniczamy również stacjonarną obsługę pracowników administracyjnych. Kontakt będzie odbywał się wyłącznie telefonicznie i mailowo. Wszystkie osoby, których charakter pracy pozwala na wykonywanie zdalnej pracy zostały oddelegowane do tego rodzaju działań - czytamy w oświadczeniu Zarząd Stoczni Jachtowej Delphia.

Przerwa produkcyjna potrwa do 17 kwietnia z możliwością przedłużenia.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 3
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Rumszewicz

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Nowy Harsz