ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Stranda Residence – Twoje wymarzone miejsce na Mazurach

Sprzęt i inspiracjeInwestycje30 kwietnia 2020, 12:15Komentarzy: 1
Stranda Residence nad jeziorem Kisajno
Stranda Residence nad jeziorem Kisajno fot. Stranda Residence

Niedaleko Giżycka, na styku dwóch przepięknych mazurskich jezior znajduje się miejsce wyjątkowe. Malowniczo usytuowany kompleks apartamentowców Stranda Residence łączy w sobie niepowtarzalny smak luksusu idealnie współgrający z zapierającym dech w piersiach widokiem mazurskiej przyrody.

Jeśli myślisz o znalezieniu swojego własnego miejsca na Mazurach możesz kupić działkę i wybudować domek lub stać się właścicielem luksusowego apartamentu w kompleksie Stranda Residence zlokalizowanego nad jednym z najpiękniejszych mazurskich akwenów wodnych – jeziorem Kisajno.

Decydując się na zakup apartamentu w tej lokalizacji, nie tylko zyskujesz miejsce w przepięknym zakątku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich ale również będziesz posiadał do swojej dyspozycji obiekt całoroczny – możesz tu spędzać wolne chwile, zamieszkać na stałe czy udostępniać apartament na wynajem dla innych osób.

Niewielka odległość od Giżycka sprawia, że kiedy zatęsknisz za urokami dużego miasta i jego atrakcjami, będziesz mógł w każdej chwili z nich skorzystać. Jednocześnie mając świadomość, że ponownie wrócisz do swojego, własnego miejsca pośród dzikiej, przepięknej mazurskiej przyrody.

Budowę tego imponującego obiektu rozpoczęto w marcu 2019 r, zakończenie planowane jest na I kwartał 2021 r. W budynku znajdują się 24 lokale o powierzchni od 53,62 mkw do 89,53 mkw.

Dla części apartamentów usytuowanych na parterze zaplanowano ogródki do zagospodarowania. Apartamenty położone na ostatnim piętrze będą wyposażone w tarasy połączone schodami z dachem budynku, na którym znajdą się powierzchnie widokowo - wypoczynkowe, przydzielone pod konkretne lokale.

Budynki są również dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych oraz wyposażone w windę. Projekt zakłada również zagospodarowanie terenu: miejsca parkingowe, plac zabaw, zieleni oraz oświetlenia.

Głównymi atutami zakupu apartamentu w tej lokalizacji są:

 • dzięki bezpośrednim sąsiedztwie Stanicy Wodnej Stranda, właściciele apartamentów będą mieli zapewniony dostęp do jeziora Kisajno, portu oraz tawerny,
 • usytuowanie budynku zapewnia wszystkim apartamentom stałą ekspozycję na słońce (tarasy usytuowane od południowej strony zapewnią duże nasłonecznienie przez cały dzień),
 • wszystkie apartamenty posiadają panoramiczny widok na jezioro Kisajno,
 • lokalizacja inwestycji tuż przed kanałem giżyckim zapewnia łatwy i wygodny dostęp do całego północnego szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, jednocześnie gwarantując bliskość infrastruktury dużego miasta jakim jest Giżycko,
 • lokal może być zarówno naszym drugim domem, jak również idealną inwestycją apartamentów pod wynajem,
 • inwestor zapewni operatora, który będzie administrował budynki przez cały rok (apartamenty mają status całoroczny),
 • możliwość zakupu miejsca postojowego,

II etap inwestycji Stranda Residence znajduje się obecnie w fazie przygotowania.

Więcej informacji - Stranda Residence
tel. +48 608 043 958, kontakt@stranda-residence.plhttp://stranda-residence.pl/

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Tło Dla Mew