ReklamaA1 - Rejsy Statkami Faryj

Świąteczna kolacja w Tle dla Mew

Wydarzenia i imprezyBieżące18 listopada 2023, 15:31
Świąteczna kolacja w Tle dla Mew
 fot. mazury24.eu

Przyfruwajcie z przyjaciółmi na Wigilię Wigilii do Tła dla Mew. Będzie świątecznie, uroczyście - mimo braku obrusów i jak zawsze, artystycznie. Z odbiorników popłyną ukochane piosenki świąteczne. W rogu stanie pachnąca choinka, pod która będziesz mógł położyć prezenty dla przyjaciół. Na każdym stoliku z rezerwacją wylądują świece oraz opłatki i dzbanek kompotu z suszu- w prezencie od Tła dla Mew.

Piątek 15.12.

19.00 – świąteczna kolacja z przyjaciółmi

Karta MENU będzie świąteczną, ciekawą i lekką wariacją na temat polskich potraw wigilijnych! Każdą z nich będziesz mógł też zamówić w Tle dla Mew w dobrej cenie - na swój bożonarodzeniowy, wigilijny stół! Zamówienia na terenie Giżycka i okolic dowozimy do domów!
 

Sobota 16.12

19.00 – koncert Kasia Waraksa i Zyga Waraksa.

Słynni założyciele Wiatraka Artystycznego, organizatorzy Wietrznych Spotkań, prawdziwi odkrywcy ciszy, mazurskiej głuszy, odważnych scenariuszy i romantycznych trudów, oddaleni o tysiące mil od betonowo- szklanych krajobrazów, pozostają bliżej ziemi…

Spotkanie, w świątecznej i uroczystej odsłonie, z kolędami świeckimi i świętymi, w wykonaniu zjawiskowej, zjawionej Kasi Waraksy oraz tajemniczego Zygi Waraksy, który w upalne dni zwykł siadać na dnie jeziora… wspólnie zanurzeni w całej tej kochanej głębi świątecznej atmosfery, w sposobie przemawiającym czulej i silniej, niż najlepsze świąteczne playlisty eterów radiowych, będziemy mogli delektować się tym, co w świętach najcenniejsze… byciem razem, w dobrodziejnej, otulającej i wartej wszystkiego niesamowitości.

BEZPŁATNA rezerwacja STOLIKÓW- 508109586.

Koncert BILETOWANY: wrzyta do KAPELUSZA lub przelew BLIK.


Niedziela 17.12

11.00 – 17.00 – sauna, ognisko z kiełbaskami i morsowanie.

13.00 – śliwki na sośnie – „lukrujemy pierniczki”.

Dzieciaki i rodzice! Ciepły lukier niech się leje. Kolorowe pisaki w ruch. Posypki barwne, niczym paciorki w kalejdoskopie, niech się sypią dowoli. A zapach cynamonu i przypraw korzennych niechaj wypełnia zakamarki Tła dla Mew, co do ostatniej w desce, szczeliny!

Zapraszamy całymi Rodzinami na wspólne dekorowanie bożonarodzeniowych pierniczków, które weźmiecie ze sobą do domów, dla Babć i Dziadków, dla Cioteczek i Wujaszków!

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Rumszewicz
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka