ReklamaA1 - Sylwester Stranda

Targi żeglarstwa. Boat Show i Warszawski Salon Jachtowy łączą siły!

Sprzęt i inspiracje29 maja 2022, 9:43
Targi żeglarstwa. Boat Show i Warszawski Salon Jachtowy łączą siły!
 fot. mazury24.eu

W dniach 3-6 listopada 2022 roku odbędą się największe w środkowo-wschodniej Europie i jedyne w Polsce branżowe targi jachtów, osprzętu jachtowego i sportów wodnych – Poland Boat Show.

Międzynarodowe Targi Jachtowe i Osprzętu Jachtowego w Ptak Warsaw Expo to wynik połączenia dwóch najsilniejszych marek na polskim rynku, czyli Warszawskiego Salonu Jachtowego i Boat Show.

Pozwoli ono na mocne ubranżowienie imprezy i wzmocnienie jej międzynarodowego prestiżu. Ta integracja to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, który w ostatnim czasie nie tylko zaliczył skok rozwojowy, ale także potrzebował jednego wiodącego miejsca, które skupi branżowych liderów.

Poland Boat Show jest właśnie taką platformą. Dzięki połączeniu tradycji targów z Łodzi i szybkiego rozwoju imprezy w Ptak Warsaw Expo stworzymy wydarzenie unikatowe na skalę krajową i europejską. Będzie to pierwsza i jedyna w Polsce tak kompleksowa prezentacja sektorów związanych z produkcją jachtów i łodzi motorowych, jachtów żaglowych, osprzętu i akcesoriów.

Poland Boat Show to również okazja do integracji całego środowiska i nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wyjścia na rynki zagraniczne, rozbudowy łańcucha dostaw oraz stworzenia siatki relacji, która jeszcze bardziej umocni branżę. To znakomita możliwość do zaznajomienia się z szeroką gamą ofert prosto od najlepszych producentów, realizujących zamówienia na rynki światowe, a także rozmowy o innowacjach i trendach, które docierają z różnych części globu.

Najnowocześniejsze rozwiązania od polskich producentów, nowości i trendy, wystawcy i kupcy z całego świata, jakość i pasja – taka właśnie będzie tegoroczna edycja Poland Boat Show.

Poland Boat Show to międzynarodowe targi jachtowe, osprzętu jachtowego i sportów wodnych

Podczas 4 dni swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.

Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszystkich miłośników nurkowania zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania.

Poland Boat Show
3-6 listopada 2022
PTAK Warsaw Expo
Warszawa – Nadarzyn

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Chłop z Mazur

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - HeydayBoats
ReklamaA2 - Ruciane Park