ReklamaA1 - Stranda Zima

To musisz wiedzieć, gdy bierzesz kredyt gotówkowy na jacht

Pozostałe13 stycznia 2023, 11:56Komentarzy: 0
To musisz wiedzieć, gdy bierzesz kredyt gotówkowy na jacht

Własny jacht to marzenie niejednego mieszkańca, jak i fana Mazur. Podczas żeglowania można znaleźć niezwykłe, dzikie zakątki przyrody, które wprawiają w zachwyt. Ale dla wielu osób zakup takiej łodzi to spory wydatek. Warto więc rozważyć wzięcie kredytu gotówkowego na tę inwestycję. Jednak zanim zdecydujesz się na taki krok, sprawdź, co trzeba wiedzieć o tych produktach banków.

Kredyt gotówkowy można wziąć przez internet

Obecnie kredyt gotówkowy można zaciągnąć nie tylko w siedzibie banku, ale też bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem internetowej porównywarki ofert. Jest ona dostępna np. na stronie finanse.rankomat.pl. W serwisie znajduje się prosty formularz, który należy rzetelnie uzupełnić. Podaj w nim:

 • cel kredytu, czyli zakup jachtu, potrzebną kwotę i okres, na który chcesz rozłożyć płatność;
 • źródło dochodów i miesięczny zysk, jaki osiągasz,
 • wysokość Twoich zobowiązań i liczbę osób na utrzymaniu,
 • numer telefonu i adres e-mail, aby ekspert kredytowy mógł się z Tobą skontaktować.

Po wpisaniu wszystkich informacji system przedstawi Ci listę ofert. Sprawdź najlepsze kredyty gotówkowe i wybierz spośród nich jeden, najlepszy dla siebie. Potem wystarczy, że przejdziesz procedurę na stronie banku i złożysz stosowny wniosek. Wszystko to bez wychodzenia z domu.

Aby wziąć kredyt gotówkowy trzeba mieć zdolność kredytową

Niezależnie od tego, czy bierzesz kredyt gotówkowy na zakup jachtu bezpośrednio w placówce banku, czy za pośrednictwem internetowej przeglądarki, musisz mieć odpowiednią zdolność kredytową. Oznacza to, że powinieneś osiągać dochody, które wystarczają na pokrycie dotychczasowych zobowiązań i raty kredytu oraz pozwolą zachować jakość życia na dotychczasowym poziomie.

Jak sprawdzić, czy zarabiasz wystarczająco? Możesz to obliczyć za pomocą wspomnianej porównywarki kredytów. Po uzupełnieniu formularza na górze strony wyświetli się kolorowy pasek z informacją, ile wynosi Twoja zdolność kredytowa. Po poznaniu tego czynnika będziesz wiedzieć, o jak duży kredyt możesz się ubiegać.

Przed złożeniem wniosku o kredyt trzeba przejść weryfikację tożsamości

Ubieganie się o kredyt gotówkowy na zakup jachtu przez internet nie wymaga dopełnienia wielu formalności. Oczywiście nie oznacza to, że można zaciągnąć pożyczkę na dowolne czy nieprawdziwe dane. Każda osoba, która złoży wniosek o dodatkowe środki, jest poddawana weryfikacji tożsamości. Może być ona przeprowadzona na trzy sposoby. Mogą być konieczne:

 • wykonanie przelewu na symboliczną kwotę z konta, którego jest się jedynym właścicielem,
 • wideorozmowa z konsultantem, podczas której należy przedstawić dowód tożsamości,
 • wykonanie selfie, czyli zdjęcia twarzy, i przedstawienie dowodu przez aplikację mobilną banku.

Podczas weryfikacji tożsamości bank sprawdza, czy informacje podane we wniosku zgadzają się z tymi umieszczonymi w dowodzie osobistym. Jeśli tak, dokument zostanie przyjęty do analizy. Natomiast jeśli jakieś dane będą się różnić, instytucja może odrzucić Twój wniosek. Wówczas trzeba złożyć nowy.

Wzięcie kredytu gotówkowego na jacht to doskonały pomysł, jeśli chcesz miło spędzić urlop na Mazurach. Dopełnij wszystkich formalności i ciesz się własną łodzią!

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Ruciane Park