ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

W tym roku z Mazur polecimy również do Albanii

Bieżące2 marca 2024, 13:34
W tym roku z Mazur polecimy również do Albanii
 fot. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury.

Największy polski touroperator – Itaka, rozszerza ofertę wakacyjnych kierunków z wylotem z lotniska Olsztyn-Mazury w sezonie lato 2024, uruchamiając sprzedaż wczasów w Albanii.

Tym samym tegoroczna siatka połączeń czarterowych warmińsko-mazurskiego portu zwiększa się do trzech destynacji, obejmując loty do tureckiej Antalyi (Itaka) oraz do tunezyjskiej Enfidhy (Rainbow). Zarząd Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury podkreśla, że do aktualnej oferty mogą dołączyć kolejne kierunki.

Loty czarterowe do albańskiej stolicy – Tirany, będą realizowane w każdy czwartek od 20 czerwca do 29 sierpnia 2024 roku. To druga, po tureckiej Antalyi, destynacja tego touroperatora dostępna bezpośrednio z warmińsko-mazurskiego portu.

W sezonie letnim powróci również specjalna promocja dla wszystkich klientów biur podróży wylatujących z Szyman – parking na lotnisku tylko za 1 zł.

Wakacje z wylotem Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury można już rezerwować na stronie internetowej oraz w Salonach Firmowych ITAKI, a także w wybranych biurach podróży.

- Cieszymy się z decyzji naszego partnera – Itaki o rozszerzeniu swojej oferty o kolejny kierunek z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Dla wielu mieszkańców północno-wschodniej Polski, ważnym czynnikiem przy wyborze wakacyjnej destynacji jest możliwość podróży z lokalnego lotniska, usytuowanego blisko ich miejsca zamieszkania. Nasz port doskonale wpisuje się w ten trend, zapewniając naszym pasażerom komfort podróży w przyjaznej atmosferze, eliminując stres związany z wielogodzinnym dojazdem na większe lotniska czy z długimi kolejkami do odprawy – mówi Wiktor Wójcik, prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Albania, leżąca u brzegów Morza Adriatyckiego i Jońskiego, to urokliwy kraj w południowej Europie. Znana z kryształowo czystych wód i doskonałej pogody, z około 290 słonecznymi dniami w roku, stanowi idealny cel dla tych, którzy pragną spędzić wakacje w wyjątkowym miejscu. Gwarancja słonecznej pogody, bogata oferta bazy hotelowej z atrakcjami dla całej rodziny, klimatyczne miasteczka i bałkańska gościnność sprawiają, że Albania staje się bardzo pożądanym kierunkiem podróży Europejczyków.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 2
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka