ReklamaA1 - Gertis

Walentynkowy koncert Blue Cafe w Hotelu Ognisty Ptak w Ogonkach

Dominika Gawęda zjednała sobie serca publiczności urzekającym głosem
Dominika Gawęda zjednała sobie serca publiczności urzekającym głosem fot. Mazury24.eu

Magiczny głos, piękne melodie i wspaniała publiczność w klimatycznym miejscu - kameralny i akustyczny koncert zespołu Blue Cafe w Hotelu Ognisty Ptak w Ogonkach z pewnością możemy zaliczyć do najpiękniejszych wydarzeń nad jeziorem Święcajty.  

Podczas sobotniego (15 lutego) koncertu Blue Cafe w tawernie przy Hotelu Ognisty Ptak w Ogonkach nie zabrakło największych przebojów formacji, a magiczny głos Dominiki Gawędy zabrał publiczność w niezwykłą muzyczną podróż.  

W ciągu dwudziestu lat zespół Blue Cafe zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt, osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym. Najnowszy album "Double Soul" to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji, o czym przekonała się publiczność sobotniego koncertu. 

Zawsze niepokorny kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i, jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. "Double Soul" to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy - jej głos urzeka i zaskakuje, a energia, którą emanuje ze sceny, zjednuje serca publiczności. 

Kolejne wydarzenie w Hotelu Ognisty Ptak w Ogonkach to "Dzień Kobiet - Czerwone Szpilki Obowiązkowo" - 7 marca (sobota). Więcej informacji w naszym Kompasie Imprez: https://mazury24.eu/wydarzenia-imprezy/dzien-kobiet-2020-czerwone-szpilki-obowiazkowo,11683.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Ruciane Tarasy
ReklamaB2 - To tutaj
ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina