ReklamaA1 - port 69

Warszawski Salon Jachtowy. Szerokie wody biznesu

Sprzęt i inspiracje28 października 2021, 6:02Komentarzy: 3
Targi "Warszawski Salon Jachtowy" odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo.
Targi "Warszawski Salon Jachtowy" odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. fot. mazury24.eu

Uczestnicy Międzynarodowych Targów Jachtów i Sportów Wodnych uzyskują wyjątkową możliwość poznania najnowszych trendów w branży oraz zawiązania intratnych i prestiżowych relacji biznesowych. Targi odbędą się 5-7 listopada 2021 (Ptak Warsaw Expo).

Jachty od dawna są symbolem luksusu i prestiżu, po który sięgają często np. twórcy filmowi. Dlatego właśnie James Bond, chcąc zregenerować siły po ciężkiej misji, wypoczywa na luksusowej łodzi. Na szczęście w codziennym życiu, a nie tylko tym filmowym, posiadanie jachtu również gwarantuje jego właścicielom pełen komfort. I to niezależnie od tego, czy wcześniej ratowali świat... czy też po prostu ciężko pracowali.

Zanim wypłyniemy w rejs. Hale targowe Ptak Warsaw Expo to jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Ich rozmiary i funkcjonalność umożliwiają prezentację wielkowymiarowych sprzętów i pojazdów w jednym czasie i miejscu. Co więcej, dzięki innowacyjnym decyzjom organizatorów, wszystkie firmy wystawiają się w specjalnie dla nich zaaranżowanych stoiskach. Hale Ptak Warsaw Expo wyglądają dzięki temu wręcz jak studia filmowe, pozwalające odwiedzającym wyobrazić sobie podróż jachtem przez różne zakątki świata.

Wyjątkowe oferty. Czego po Warszawskim Salonie Jachtowym możemy oczekiwać w tym roku? Podczas 3 dni zaprezentuje się 150 producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Obecne będą również firmy oferujące czartery oraz ubezpieczenia i leasing.

Odwiedzający i wystawcy. Wśród wystawców znajdziemy m.in. Power Boats Poland, Prime Marine, Nautica Boats Service, Eco Marine, Pegazus Boats, Skyboat, Performance Marine, Super Yachts, Parker Poland, TES Yacht, Antila Yachts, Marine Works, Eljacht i Vetus. Na wydarzenie zarejestrowała się rekordowa liczba prawie 13 tysięcy odwiedzających.

Nowe trendy. Jakie rady można przekazać wszystkim, którzy chcą odwiedzić tegoroczny Warszawski Salon Jachtowy? Przede wszystkim warto rozważyć nowe sposoby wypoczynku. Już teraz wiele osób rezygnuje z odwiedzania zatłoczonych miejsc i wybiera indywidualne formy relaksu, na które pozwalają kampery lub jachty właśnie. Poza tym zakup łodzi jest niezwykle kuszącym sposobem inwestycji pieniędzy. Aby dobrze się do niego przygotować, trzeba porównać oferty różnych producentów, porozmawiać ze specjalistami oraz zapoznać się z trendami, które dopiero nadejdą. A na wszystko to pozwala jedynie Warszawski Salon Jachtowy.

Więcej informacji na stronie: www.warszawskisalonjachtowy.pl

ReklamaC1 - PGE Dystrybucja

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 2
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Perła Mazur

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Rumszewicz
ReklamaB2 - Marina Ryn Park
ReklamaA2 - Ever Boats