ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Wybierając się na Mazury warto zabrać ze sobą turystyczną lodówkę – podgrzewacz

BieżącePrezentacjePozostałe2 września 2023, 17:59
Wybierając się na Mazury warto zabrać ze sobą turystyczną lodówkę – podgrzewacz

Lodówka turystyczna to niezastąpiony sprzęt dla każdego, kto lubi podróżować i cieszyć się świeżymi produktami spożywczymi. Na Mazurach, gdzie można znaleźć wiele pięknych miejsc do odpoczynku i zwiedzania, lodówka turystyczna jest szczególnie przydatna. Idealnie, jeśli miałaby również funkcję podgrzewania - My znamy taki produkt.

Ruszamy na Mazury. Jeśli naszą bazą nie będzie pokój hotelowy czy domek turystyczny, ale namiot lub jacht – wtedy warto zadbać nie tylko o chłodzenie naszych posiłków, lecz również o ich podgrzanie, aby były ciepłe.

Czy więc musimy zabierać ze sobą zarówno lodówkę turystyczną i urządzenie do podgrzewania? Niekoniecznie, ponieważ na rynku istnieje świetne urządzenie, które wykonuje oba procesy – zarówno chłodzi zawartość, jak i je podgrzewa.

Dlaczego warto mieć ze sobą lodówkę turystyczną podczas wyprawy na Mazury?

Lodówka turystyczna pozwala na przechowywanie żywności w odpowiedniej temperaturze, co zapobiega jej psuciu się i gwarantuje bezpieczeństwo zdrowotne. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, takich jak zatrucie pokarmowe czy alergie.

Umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy na zakupach żywności. Nie trzeba kupować drogich produktów w sklepach czy restauracjach, wystarczy zabrać ze sobą ulubione przekąski, napoje, kanapki czy dania gotowe i podgrzewać je w lodówce. Można też kupować świeże produkty na lokalnych targach i przechowywać je w lodówce do późniejszego spożycia.

Lodówka sprawia, że podróżowanie jest bardziej komfortowe i przyjemne. Nie trzeba martwić się o dostęp do prądu czy lodu, ponieważ lodówka turystyczna działa na baterie lub podłączenie do zapalniczki samochodowej. Można też regulować temperaturę w zależności od potrzeb i preferencji. Lodówka turystyczna pozwala też na zachowanie porządku i higieny w samochodzie czy namiocie, ponieważ nie ma ryzyka rozlania się płynów czy wysypania się jedzenia.

Daje większą swobodę i elastyczność w planowaniu podróży. Nie trzeba ograniczać się do miejsc, gdzie można znaleźć sklepy czy restauracje, można jechać tam, gdzie się chce i kiedy się chce. Można też spontanicznie zmieniać trasę czy miejsce noclegu, nie martwiąc się o żywność. Lodówka turystyczna pozwala też na lepsze wykorzystanie czasu, ponieważ nie trzeba tracić go na szukanie jedzenia czy kolejki w sklepach.

Takie urządzenie to idealny towarzysz podróży na Mazury – czy podróżujemy samochodem i nocujemy pod namiotem czy też żeglujemy jachtem i śpimy na łodzi. Zapewnia wygodę, oszczędność, bezpieczeństwo i niezależność.

My polecamy Wam, podczas wypraw po Mazurach – zarówno tych pod namiot, jak i jachtem, urządzenia marki Makita. Szczególnie trzy z nich świetnie nadają się na tego typu wycieczki w plener. Nie tylko pełnią funkcję lodówki z możliwości chłodzenia aż do -18 st.C, ale również podtrzymają ciepłe posiłki do temperatury do nawet 60 st.C.

Makita to doskonały wybór na wycieczkę. Świetnie sprawdza się w chłodzeniu, posiada 3 źródła zasilania, ma dużą pojemność i jest mobilny, co czyni go pożądanym kompanem na piknik czy wycieczkę campingową. Duża pojemność pozwala na przechowywanie wielu butelek plastikowych dwulitrowych lub 0,5 l.

Makita CW001G posiada pojemność do 20 litrów. Chłodziarko-ogrzewacz CW001G utrzyma ciepło potraw do 8,5 godzin lub będzie chłodzić napoje do 28 godzin, dzięki dwóm akumulatorom 5,0 Ah XGT®. Może być podłączony do gniazda zapalniczki samochodowej jako źródło zasilania.

Więcej informacji tu: https://www.makita.pl/product/cw001g.html

Makita CW002G posiada pojemność do 50 litrów. Chłodziarko-ogrzewacz CW002G utrzyma ciepło potraw do 6 godzin lub będzie chłodzić napoje do 24,5 godzin, dzięki dwóm akumulatorom 5,0 Ah XGT®. Może być podłączony do gniazda zapalniczki samochodowej jako źródło zasilania.

Więcej informacji tu: https://www.makita.pl/product/cw002g.html

Makita CW003G to chłodziarka-ogrzewacz w jednym urządzeniu. Chłodziarka oraz ogrzewacz do przechowywania lub transportowania zawartości. Chłodziarko-ogrzewacz CW003G utrzyma ciepło potraw do 5,5 godzin lub będzie chłodzić napoje do 13,5 godzin, na jednym naładowaniu akumulatora BL4040 4,0 Ah XGT®. Może być podłączony do gniazda zapalniczki samochodowej jako źródło zasilania.

Więcej informacji tu: https://www.makita.pl/product/cw003g.html

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Rumszewicz
ReklamaA2 - Odysseya Yachts