ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Wyjątkowy film realizowany na Mazurach. To psychologiczny thriller

Bieżące23 listopada 2023, 10:35
Wyjątkowy film realizowany na Mazurach. To psychologiczny thriller
Kadr z filmu. fot. mazury24.eu

Wyjątkowy, krótkometrażowy film został wyprodukowany przez Sopockie Hokus Pokus Studio oraz Londyńską firmę Simmy and the Whale. Obraz był realizowany w mazurskich plenerach. O szczegółach jego realizacji wkrótce więcej informacji na naszych łamach.

"W Cieniu Jeziora" (oryginalny tytuł "Ebb & Flow") to krótkometrażowy psychologiczny thriller o dwóch braciach przyrodnich, River i Marcus. Opis filmu: „Nieustępliwy los przyciąga dwóch braci przyrodnich do ich rodzinnego domu nad jeziorem, gdzie muszą walczyć o przetrwanie lub ulec surrealistycznej sile, która odebrała im rodziców.”

- Jestem jednym z producentów filmu oraz współautorem scenariusza. Urodziłem się w Gdańsku i przeprowadziłem do Londynu w 2019 roku by realizować się w karierze filmowej – mówi Marcel Grabowiecki.

Natomiast reżyserką filmu jest Polka, Maria Busz.

Film został nakręcony na Mazurach (Dom Tumiany 3B, okolice Tumian) w lutym bieżącego roku i jego montaż, jak informują twórcy, jest prawie gotowy.

- Jako producenci filmu, ja Marcel Grabowiecki i David Mullenger otrzymaliśmy wspólnie około 80 nagród i nominacji na międzynarodowych festiwalach filmowych m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech za filmy "Red" oraz "What I Can't Tell You". "W Cieniu Jeziora" to pierwsza tak duża produkcja producentów z udziałem polskiej ekipy. Film rozpocznie swoją przygodę z festiwalami filmowymi na całym świecie pod koniec bieżącego roku – informuje Marcel Grabowiecki.


Więcej szczegółów na temat tego unikalnego materiału filmowego wkrótce na naszych łamach. Na razie zaś zapraszamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi tego obrazu.

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew