ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Wypadek na j. Mikołajskim. 4 osoby poszkodowane

Bieżące29 lipca 2020, 13:24
Wypadek na j. Mikołajskim. 4 osoby poszkodowane
 fot. mazury24.eu

Na jeziorze Mikołajskim doszło do zdarzenia w ruchu wodnym. Sternik łodzi motorowej zderzył się ze skuterem wodnym. Kilka chwil beztroski na wodzie mogło skończyć się tragedią. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego zajścia.

Podczas pływania na otwartej wodzie łodziami, skuterami, a także wpław nie powinno być miejsca na brawurę, przesadną beztroskę i lekkomyślność.

Chwila wygłupów, nieuwagi i zapomnienia może skończyć się bardzo niebezpieczną, a nawet tragiczną w skutkach sytuacją. Przekonały się o tym we wtorek (28.07.2020) osoby, które były uczestnikami bardzo groźnego zdarzenia.

Oficer dyżurny mrągowskiej policji po godz. 11:00 otrzymał zgłoszenie, że na jeziorze Mikołajskim doszło do wypadku w ruchu wodnym. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Dybowo. Tam zderzyły się łódź motorowa ze skuterem wodnym. Łodzią płynęło pięć osób, a skuterem dwie osoby.

W wyniku zderzenia 4 osoby zostały przetransportowane do szpitali. Trzy z nich po badaniach opuściły szpital, nie odniosły poważnych obrażeń. Najpoważniejszych obrażeń natomiast doznał sternik motorówki i musiał pozostać pod opieką lekarzy.

Jak ustalili funkcjonariusze, obaj sternicy byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia.

Teraz policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. Przesłuchani zostali świadkowie i przeprowadzone oględziny. Zebrana dokumentacja trafi do sądu, który zadecyduje o tym, kto i jaką odpowiedzialność poniesie za spowodowanie tego zdarzenia.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 2
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 3
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 3
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Nowy Harsz