ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Yacht Salon 2023 - Wodne Święto w Poznaniu

Yacht Salon 2023 - Wodne Święto w Poznaniu
 fot. Organizator.

Jachty, łodzie i sporty wodne po raz kolejny zagoszczą w Poznaniu na targach Yacht Salon, które odbędą się w dniach 26-29 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W tym roku organizator zapewni sporo atrakcji podczas wydarzenia, a centralnym punktem będzie strefa sportów wodnych z basenem, gdzie odbywać się będą zawody, warsztaty, pokazy oraz testy sprzętu.

Żeglarski świat – jachty, łodzie i jednostki pływające

To co najbardziej robi wrażenie na Yacht Salon to jachty motorowe i żaglowe. Podczas październikowego wydarzenia nie zabraknie dużych jednostek z polskich stoczni, które zdobywają uznanie na całym świecie. Miłośnicy żeglowania różnymi typami łodzi i jachtów z pewnością znajdą coś dla siebie. Pojawią się zarówno jednostki, które pozwalają rozwinąć prędkość na wodzie jak i takie pozwalające poczuć komfort i przestrzeń. Poza klasycznymi rodzajami łodzi nie zabraknie także, zyskujących coraz większą popularność, houseboatów, czyli domów na wodzie. Pozwalają na komfortowy wypoczynek przy brzegu jak i umożliwiają wypłynięcie w rejs. Jeżeli nie ma się w planach zakupu własnej jednostki to wiele firm oferuje wyczarterowanie interesującej łodzi. Takie opcje również będzie można znaleźć podczas Yacht Salon.

Nie tylko łodzie. Strefa sportów wodnych

Jednym z centralnych punktów tegorocznego wodnego wydarzenia w Poznaniu stanie się strefa sportów wodnych, gdzie zaplanowano sporo atrakcji. Przede wszystkim na terenie Pawilonu 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich stanie duży basen o powierzchni 300m2. Zaplanowano zawody na deskach SUP, warsztaty z jazdy na deskach SUP a także testowanie sprzętu, którego użyczą wystawcy Yacht Salon. Cała strefa będzie miała oprawę muzyczną serwowaną przez profesjonalnego DJ-a, a także będzie animowana przez konferansjera. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił i zmierzyć się z tym sportem wodnym. W tej przestrzeni powstanie również strefa chilloutowa, gdzie będzie można odpocząć i podziwiać wodne popisy na basenie. Ponadto podczas Yacht Salon nie zabraknie także firm związanych z nurkowaniem, lifestylem żeglarskim, czy turystyką wodną.

Targi Yacht Salon to również okazja do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Podczas wydarzenia będzie można zaczerpnąć fachowej wiedzy żeglarskiej dzięki czemu jest to miejsce, gdzie nowoczesne technologie spotykają się z pasją kultywowaną od pokoleń. Nie zabraknie spotkań i prelekcji na scenie z udziałem doświadczonych żeglarzy i pasjonatów sportów wodnych.

Yacht Salon 2023 - Wodne Święto w Poznaniu

Dodatkowy dzień dla biznesu

Tegoroczna edycja targów potrwa o jeden dzień dłużej niż rok temu. Będzie to tzw. Business Day. Pierwszy dzień będzie doskonałą okazją dla firm z branży zaproszonych przez wystawców oraz mediów, ale to również możliwość dla pozostałych zwiedzających by w dużym komforcie i przy niższej frekwencji odwiedzić całą ekspozycję targową.

Jeden bilet, kilka wydarzeń

Oprócz interesującej ekspozycji Yacht Salon zwiedzający w ramach zakupionego biletu będą mogli zobaczyć również ekspozycję targów turystyki i regionów – Tour Salon, odwiedzić producentów kamperów i sprzętu biwakowego w ramach największych w tej branży targów w Polsce Caravans Salon oraz wybrać się na spotkania z podróżnikami w ramach Festiwalu Śladami Marzeń.

Bogaty program Yacht Salon oraz pozostałych imprez z bloku sprawia, że szczególnie ciekawa opcją może być zakup karnetu na całą imprezę, dzięki czemu zwiedzający będą mogli zaplanować sobie czas i skorzystać z większości atrakcji czy spotkań.

Więcej informacji: www.yachtsalon.pl

Bilety do nabycia: https://mtp-link.pl/9l0eu

Facebook: https://www.facebook.com/YachtSalon

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1205658553344951

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - HeydayBoats Moto-X
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo