ReklamaA1 - Strefa Kibica Sztynort

Z Wrocławia prosto na Mazury. Ryanair uruchomił kolejne połączenie

Bieżące18 marca 2021, 13:02
Z Wrocławia prosto na Mazury. Ryanair uruchomił kolejne połączenie

Z Dolnego Śląska prosto na Mazury – najszybciej jak się da, czyli samolotem. Połączenie Wrocław – Olsztyn Mazury będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Z takiego rozwiązania cieszą się władze województwa warmińsko-mazurskiego.

- Start nowego połączenia pomoże uskrzydlić nasze lotnisko w tym trudnym, pełnym ograniczeń czasie. Popularność lotów krajowych ma w sobie jeszcze warty odkrywania potencjał, zwłaszcza podczas pandemii. Rozkład lotów będzie sprzyjać mieszkańcom dwóch, niemal skrajnie oddalonych od siebie regionów, by choćby spędzić udany weekend, gdy już sytuacja stanie się bardziej bezpieczna. Nowa destynacja to bardzo dobry krok ku odmrażaniu działalności naszego regionalnego lotniska - mówi Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Pasażerowie będą mogli z Wrocławia na Mazury latać dwa razy w tygodniu. Przewoźnik zapowiada również atrakcyjne ceny na tym połączeniu.

- Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia do na Mazury. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski - tłumaczy Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej. - Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

Z okazji uruchomienia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać na stronie przewoźnika do niedzieli 21 marca.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 5
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Odysseya Yachts