Zakończenie sezonu w Bocianim Gnieździe - foto

29 października 2019, 10:52

W ostatni weekend października, nasza redakcja gościła w porcie Bocianiego Gniazdo w Rynie na imprezie kończącej sezon. Korzystając z okazji jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie, długie i ciekawe rozmowy, dużą dawkę atrakcji i jedzenie z “piekła rodem”.

Przebieg imprezy ukazuje nasza fotorelacja, wypada jednak nadmienić, że zakończenie sezonu trwało dwa dni, a punktem kulminacyjnym były koncerty i wspaniała zabawa zarówno w piątek i sobotę. Pierwszego dnia wystąpił duet oJ Tam (Marek i Tatiana - dziękujemy za wywiad na naszym profil FB), a w sobotę zespół Taraka (wywiad z Karolem Kus, również na naszym FB).

Dodatkowo byliśmy świadkami kręcenia scen do teledysku i wykonywania nowej piosenki związanej z Rynem i Bocianim Gniazdem (postaramy się ją przedstawić jak tylko ujrzy światło dzienne).

Było to nasze 5 zakończenie sezonu na Mazurach i kolejne, którego długo nie zapomnimy. Mamy też nadzieję, że ostatnie i nie dlatego, że było z “przytupem” :) - przed nami zima, dalsze prace nad portalem, obróbka tysięcy zdjęć i kilkudziesięciu wywiadów video. Oczywiście chcemy Mazury odkrywać przez cały rok - z pewnością część z nas wróci jeszcze w tym roku na Mazury (część z nas pracuje nad portalem będąc na miejscu).

Wszystkim naszym czytelnikom dziękujemy za komentarze, czytanie i oglądanie nas oraz za motywowanie do dalszego rozwoju… 

Podsumowując… za nami wspaniały sezon 2019, a przed… mamy nadzieję, jeszcze lepszy sezon 2020...

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

 • 19
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Lamdo
ReklamaA2 - Avocado