ReklamaA1 - Klub Mila

"Zapach lasu". Nowa inwestycja w gminie Ruciane-Nida

Inwestycje18 czerwca 2021, 11:07Komentarzy: 7
"Zapach lasu". Nowa inwestycja w gminie Ruciane-Nida
 fot. materiały inwestora

Na terenie gminy Ruciane-Nida powstanie nowy obiekt mieszkalno-pensjonatowy. Inwestycja o nazwie "Zapach Lasu – Naturalne SPA" zostanie oddana do użytku w maju 2022 roku.

Jeśli marzycie o zamieszkaniu na Mazurach, powinna Was zainteresować niezwykle atrakcyjnie zlokalizowany nowy budynek o funkcji mieszkaniowej i pensjonatowej. Nowa inwestycja zostanie oddana do użytku w maju 2022 roku.

Powierzchnia zabudowy wyniesie 1123 mkw. dla budynku i 200 mkw. dla tarasów. Część mieszkalna osiągnie powierzchnię 1613 mkw., natomiast część pensjonatowa 1953 mkw.

W obiekcie będzie uruchomione Centrum Szybkiego Budowania Odporności Organizmu. Będzie mu towarzyszyło Fińskie Centrum Rehabilitacji Kręgosłupa bazujące na technologiach w Polsce dotąd nieznanych.

Budowę zainicjowano w II kwartale bieżącego roku. Budynek będzie dzielił się na skrzydło wschodnie, łącznik i skrzydło zachodnie. Bryłę budynku zaprojektowano w taki sposób, aby wkomponowała się w istniejącą zieleń i ukształtowanie terenu.

Wejście do części mieszkalnej (skrzydło zachodnie) znajdzie się z tyłu budynku od strony lasu. Wejście do części pensjonatowej (skrzydło wschodnie) będzie w łączniku, w którym znajdzie się duży hall, recepcja i bar kawowy.

W skrzydle tym dwa apartamenty będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wszystkie lokale mają tarasy wypoczynkowe, loggie bądź też balkony.

Elewacja całego parteru wykończona będzie płytami imitującymi kamień łupany zakończony warstwą cegły ceramicznej pełnej. Elewacje pięter I i II wykończone będą jasnym tynkiem, natomiast poddasza drewnem.

Reklama

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 4
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Boyen Water Park

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - DreamBoat
ReklamaA2 - Tło Dla Mew