ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Zapraszamy na II edycję Targów Żeglarskich i Motorowodnych

Wydarzenia i imprezyBieżące6 lutego 2020, 10:37
Zapraszamy na II edycję Targów Żeglarskich i Motorowodnych

Mazury24.eu od początku istnienia angażują się nie tylko w promocję samego regionu, turystyki i żeglarstwa. Staramy się wspierać akcje, eventy i imprezy, które mają związek z Mazurami. Tym razem chcielibyśmy Was zaprosić na wydarzenie, na którym na pewno będzie można spotkać różne jednostki pływające, które prędzej czy później pojawią się na Mazurach.

17-19.04.2020 w hotelu Marina Diana nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą odbędzie się II edycja targów żeglarskich i motorowodnych na wodzie Boats Spring Show. Nastąpiła zmiana lokalizacji w stosunku do I edycji. Możliwości logistyczne mariny należącej do hotelu Windsor w Jachrance zostały w 100% wykorzystane i pojawiła się potrzeba znalezienia miejsca o większych możliwościach.

Od początku, kiedy powstał pomysł na BOATS SPRING SHOW organizator Filip Kołodziej planował organizować targi, które mają docelowo przyciągać realnych nabywców.

Dlatego. to jedyne w Polsce tego typu targi organizowane na wodzie przed sezonem. Jest to zatem idealny czas z jednej strony na sprzedaż z drugiej na zakup.

Ponadto targi na wodzie dają niepowtarzalną okazję Klientom, aby zakup poprzedzić testami łodzi w naturalnych warunkach. Lepszej okazji do testów nie ma.

17.04. o godzinie 20:00 odbędzie się specjalny bankiet branżowy, w którym będą uczestniczyć dziennikarze i wystawcy. Organizator przewidział także płatny wstęp (250 pln/osoba) dla potencjalnych Klientów. W cenie biletu przewidziany jest catering oraz open bar z muzyką w tle Okoliczności mają sprzyjać domknięciu transakcji (uśmiech). Liczba miejsc na bankiecie jest ograniczona.

Nowością podczas II edycji jest opcja wystawiania łodzi używanych przez osoby prywatne, co nie wyklucza sprzedaży, a niemalże w tym samym momencie kupna drugiej używanej lub nowej.

Marina, przy hotelu Marina Diana daje możliwość przycumowania 70 łodzi. Hotel Znajduje się nad samym brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego z pięknym widokiem na marinę i wodę. Przed hotelem znajduje się spory taras ze stolikami i krzesłami. To idealne okoliczności na to wyjątkowe wydarzenie – kończy Filip Kołodziej

Poniżej kontakt dla wystawców, partnerów biznesowych oraz osób zainteresowanych udziałem w bankiecie branżowym

Filip Kołodziej, tel. 603 508 464, mail: filip.kolodziej@boatsspringshow.pl, link do wydarzenia na FB

Zobaczcie film i troszkę zdjęć z I edycji

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Rumszewicz

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Tło Dla Mew