ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

„Złoty Lajk” dla Giżycka. Każdy może pomóc mazurskiemu miastu

Bieżące10 września 2022, 7:53Komentarzy: 1
„Złoty Lajk” dla Giżycka. Każdy może pomóc mazurskiemu miastu
 fot. mazury24.eu

Giżycko walczy o wyróżnienie za aktywność w internecie i mediach społecznościowych. Konkurs organizowany przez Związek Miast Polskich ma na celu wskazanie najbardziej angażujących i komunikatywnych profili miast.

Giżyckie profile miejskie w mediach społecznościowych to szybki sposób komunikacji z mieszkańcami. Dzięki nim przekazywane są najszybciej, najważniejsze informacje. Profile to także idealna przestrzeń do dyskusji i wyrażania opinii, to zarazem najlepsza droga do usłyszenia głosu mieszkańców.

Giżycko znalazło się na liście miast najbardziej aktywnych na Facebooku przygotowanej przez Instytut Badania Internetu i Mediów Społecznościowych. Zgodnie z informacją organizatora, brano pod uwagę aktywność profili, liczbę interakcji rozumianych jako polubienia, reakcje, komentarze i udostępnienia oraz zaangażowanie w komunikację profilu, czyli stosunek interakcji do wielkości profilu.

Aby zagłosować należy kliknąć w link: Głosowanie Złoty Lajk Samorządowy

Głosowanie trwa do 13 września br.

Zwycięskie miasto zostanie wyróżnione Złotym Lajkiem Samorządowym – pierwszą i jedyną nagrodą przyznawaną przez samorządy innym samorządom za najlepszą i najciekawszą komunikację z mieszkańcami w Internecie i mediach społecznościowych. Statuetka zostanie wręczona na wieczornej Gali podczas I Samorządowego Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych Local-SoMe’22, który odbędzie się 19-20 w Mediatece w Tychach.

„Złoty Lajk” dla Giżycka. Każdy może pomóc mazurskiemu miastu

Związek Miast Polskich i Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych podczas wieczornej Gali Kongresu wręczy także miastom, prezydentom i burmistrzom Złote Lajki Local SoMe’22 w kilku kategoriach:

Złoty Lajk Local Some - Kategoria Active - nagroda za najbardziej aktywną komunikację w Internecie i mediach społecznościowych.

Złoty Lajk Local Some - Kategoria Love - nagroda za najbardziej angażującą komunikację w Internecie i mediach społecznościowych.

Złoty Lajk Local Some Region - nagroda za najbardziej angażującą komunikację regionalną w Internecie i mediach społecznościowych.

ReklamaC1 - Ognisty Ptak - wiosna lato 2022

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 5
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Marshalle

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Port u Faryja