Galaktyczny Labirynt MikołajkiGalaktyczny Labirynt Mikołajki

Atrakcja na szlaku WJMOferta partnerska
7 0 6140

Galaktyczny Labirynt to miejsce, w którym granica pomiędzy światem realnym, a wirtualnym mocno się zaciera. To wszystko dzięki efektom przyszłości, czyli rzeczywistości rozszerzonej (AR). Zobacz ogromny świat za pomocą kamery swojego telefonu, będąc w wielkim polu kukurydzy.

Dojeżdżając do Mikołajek od strony Orzysza, Giżycka bądź Rynu, przed samymi Mikołajkami po prawej stronie już z daleka zobaczycie efektowny płot. Za nim kryje się wielki labirynt w polu kukurydzy. Zabawa nie polega na przejściu labiryntu i odnalezienia drogi powrotnej (no może troszkę tak), główna misja to pomóc kosmitom Umi znaleźć drogę do domu. Jak głosi legenda... Kosmici Umi rozbili się na polu kukurydzy pod Mikołajkami wraz ze swoimi niesfornymi dziećmi. Twoja rola to pomóc im znaleźć porozrzucane części, moduły statku kosmicznego i go naprawić.

Należy zatem w wielkim labiryncie, znaleźć punkty kontrolne, które za pomocą aplikacji w telefonie, ożywają i pojawiają się kosmici. Trzeba wykonać szereg zadań i... zrobić sporo kroków. Sam labirynt w sezonie 2023, zwłaszcza jego kształt, jest hołdem dla Mikołaja Kopernika i z lotu ptaka właśnie przedstawia postać znanego astronoma.

Zdobądź osiągnięcia

  • Dobry Mechanik - Kosmici proszą Cię o pomoc w odnalezieniu modułów potrzebnych do uruchomienia UMI-statku. W pierwszej kolejności należy odnaleźć moduły statku, a następnie go naprawić.
  • Rodzinka - Kosmici zabrali na Ziemię dzieci. Jest to niesforna gromadka kosmitów, która pobiegła pobawić się do labiryntu. Pomóż rodzicom Umi, odnaleźć dzieci, szukając ich w wyznaczonych miejscach
  • Gościnność - Umi bardzo polubili lody, na ich planecie nie ma takich smakołyków. Poczęstuj gości zimnym przysmakiem. Znajdź tabliczkę z wirtualnym lodem i poczęstuj Umi, których chowa się gdzieś w okolicy.

Cała przygoda ma charakter gry terenowej, gdzie technologia miesza się z aktywnością i spędzeniem czasu na... plantacji kukurydzy, która po lecie, zostanie zebrana i przetworzona.

Dla uczestników gry, którzy zbierają punkty regularnie, przechodzą wszystkie misje - przewidziano nagrody. Takiej atrakcji turystycznej na Mazurach jeszcze nie było. 
 

Cennik, godziny otwarcia Galaktyczny Labirynt

  • otwarte codziennie 9-21 (w sezonie letnim)
  • ulgowy 34 zł / normalny 36 zł
  • Rodzinny 2+1 cena 99 zł
  • Rodzinny 2+2 cena 129 zł
  • * za kolejne dziecko 25 zł / * do lat 3 - wstęp bezpłatny
  • Grupowe min. 20 osób 29 zł/osobę

Więcej informacji Galaktyczny Labirynt - Mazurski labirynt

Galaktyczny Labirynt Mikołajki - zdjęcie
+ 30 zdjęć

Galaktyczny Labirynt Mikołajki

Kolonia Mikołajki 8, Mikołajki

tel. 505 668 321

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - Gertis