Mazurskie Centrum Sportów LodowychMazurskie Centrum Sportów Lodowych

Atrakcja na szlaku WJM
0 0 3320

Kryte lodowisko w Giżycku jest jedynym tego typu obiektem w północno-wschodniej Polsce i jest dostępne nie tylko dla mieszkańców Giżycka i okolic, ale również wszystkich miłośników łyżwiarstwa i organizatorów  imprez sportowych.

Od 25 stycznia br. czynne jest lodowisko w Giżycku, czyli Mazurskie Centrum Sportów Lodowych przy ul. Królowej Jadwigi. Po okresie ferii zimowych obiekt do godzin południowych przeznaczony będzie na zajęcia dla uczniów szkół.

Warto wiedzieć, ze giżyckie lodowisko powstało w  ramach Mazurskiego Centrum Sportów Lodowych. Obiekt to hala lodowiskowa wraz z zapleczem (sztuczne lodowisko z płytą 30 m na 60 m i widownią na 280 miejsc siedzących ), zaopatrzone również w boksy dla zawodników oraz organizatorów zawodów, szatnie z sanitariatami, pomieszczenia techniczne i wypożyczalnia łyżew.

Na piętrze budynku będzie się znajdowała kawiarnia i dwa pokoje klubowe. Budynek jest zaopatrzony w windę i wszelkie udogodnienia dla niepełnosprawnych. Płyta lodowiska jest przystosowana do całorocznej eksploatacji i spełniać będzie również funkcję widowiskową. W hali głównej może być jednorazowo 500 osób, w tym 150 na tafli. Lodowisko jest zarządzane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku.

Godziny otwarcia

  • dla wszystkich chętnych wstęp na lodowisko jest możliwe od godz. 16.00 do 22.00
  • w weekendy i dni wolne od pracy w godz. 10.00-22.00
  • przed wybraniem się warto sprawdzić terminarz i zarezerwowane terminy na stronie obiektu

Ceny biletów

  • bilet jednorazowy na 1 godz. kosztuje 5 zł, ulgowy 3 zł
  • abonament miesięczny na 25 wejść wynosi  100 zł (ulgowy 50 zł)
  • na miejscu można również wypożyczyć  łyżwy (5 zł za godzinę).
Mazurskie Centrum Sportów Lodowych - zdjęcie
+ 13 zdjęć

Mazurskie Centrum Sportów Lodowych

ul. Królowej Jadwigi 7D, Giżycko

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - Ognisty Ptak Dzień Kobiet