Rejsy statkiem ChopinRejsy statkiem Chopin

Atrakcja na szlaku WJMOferta partnerska
1 0 2052

Statek Chopin został zbudowany w stylu XIX - wiecznego brygu i jest największym polskim żaglowcu, pływającym po wodach śródlądowych (Mazury). Podczas budowy jednostki zachowany tradycyjne rozwiązania i oryginalne materiały, co tworzy niepowtarzalny klimat. Żaglowiec pływa w okolicach Mikołajek, po południowej części Mazur, po jeziorach Mikołajskie, Śniardwy i Bełdany od połowy kwietnia do połowy listopada. Rejsy odbywają się od wschodu do zachodu, a czasem... nawet w nocy.

Rejsy żaglowcem odbywają się w formie rejsów z obiadem lub kolacją. Piękna oprawa statku umożliwia również organizację niepowtarzalnych eventów, szkoleń, ślubów lub spotkań firmowych. To wszystko w przepięknych okolicznościach mazurskiej przyrody. Żaglowiec część rejsu odbywa na silniku, a przy sprzyjających wiatrach - na żaglach.

Oprócz przebywania na pokładzie podczas rejsu, Chopin oferuje również elegancki bar pod pokładem. Piękne i komfortowe wnętrze dodaje stylu i szlachetności każdemu spotkaniu.
 

Cennik i terminy

  • Wypłynięcie z portu Mikołajki przy promenadzie
  • Pływające obiady - dwugodzinna podróż na pokładzie największego żaglowca śródlądowego w Polsce, po malowniczych jeziorach – Mikołajskim i Śniardwy. W czasie rejsu – relaks, drinki i dwudaniowy obiad - 180 zł / osoba
  • Wyjątkowe i romantyczne kolacje - trzygodzinny rejs na statku Chopin, z muzyką na żywo i wyjątkową kolacją. Nastrój i klimat zapewni śpiew Katarzyny Sobczyk z akompaniamentem muzycznym - 210 zł / osoba
  • Powyższe rejsy, systematycznie organizowane są w sezonie letnim
  • Obsługa grup od połowy kwietnia do listopada - wycena indywidualna.
Rejsy statkiem Chopin - zdjęcie
+ 29 zdjęć

Rejsy statkiem Chopin

Plac Wolności 3, Mikołajki (promenada Mikołajki)

tel. 600 890 838

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - Gertis