Stajnia Melnik Nowy HarszStajnia Melnik Nowy Harsz

Atrakcja na szlaku WJM
1 0 5249

Ośrodek jeździecki "Akademia Jeździecka z Cienia" znajdujący się przy Agroturystyce Melnik w Nowym Harszu (przy jez. Dargin) przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych miłośników koni. Każdy jeździec znajdzie dla siebie odpowiedniego towarzysza. 

W stajni pracują ludzie  z ogromnym doświadczeniem w obyciu z końmi, instruktorzy, hipoterapeuci, oligofrenopedagodzy, miłośnicy wierzchowców i fantastyczni pasjonaci, którzy chętnie wprowadzą Państwa w tajniki jazdy konnej. Osobom zaawansowanym w jeździectwie proponujemy wyjazdy w teren, galopady po lesie, pławienie i podziwianie przepięknych, mazurskich krajobrazów z końskiego grzbietu. Wszystkie konie są dobrze zajeżdżone i w świetnej kondycji.

Organizujemy także kilkudniowe Rajdy Konne. Wspólnie z sąsiednimi stadninami stworzyliśmy Mazurski Szlak Konny, wiodący przez najpiękniejsze mazurskie zakątki. Tym, którym jazda konna w siodle nie jest do szczęścia potrzebna, lub rodzicom, którzy chcieliby zobaczyć umiejętności terenowe swoich dzieci, ale niekoniecznie bezpośrednio zbliżając się do zwierząt, proponujemy  przejazdy bryczką.

Zapraszamy także gości z własnymi końmi. Wasz wierzchowiec znajdzie u nas przytulną stajnię, opiekę i przestrzeń, a Wy dobre towarzystwo do długich wieczornych rozmów przy kominku. Zapewniamy olbrzymi teren do ćwiczeń i nauki jazdy konno. Dla wytrawnych jeźdźców mamy zimowe szaleństwo – SKIRING czyli jazda na nartach za koniem.

Cennik

  • lonża 50 zł / 30 min.
  • oprowadzanie 20 zł / 10 min.
  • jazda na placu (grupowa) 45 zł / 1h
  • jazda na placu (indywidualna) 70 zł / 1h
  • teren 80 zł / 1h
  • bryczka (60 min) 100 zł

Stajnia Melnik Nowy Harsz

Pozezdrze, Nowy Harsz 49

tel. 730 505 238 , 513 177 851

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - Przystań Nautica