Wioska Surfów WilkasyWioska Surfów Wilkasy

Atrakcja na szlaku WJMOferta partnerska
0 0 1316

Marzy Ci się windsurfing? Mazury czekają! Kitesurfing? Wakeboard lub skimboarding? Mazury i Wioska Surfów zapraszają!

Wioska Surfów nad jeziorem Niegocin to idealne miejsce nie tylko dla amatorów sportów wodnych rozpoczynających przygodę z wiatrem i wodą. To również doskonałe miejsce dla zaawansowanych wodniaków, których kręcą silniejsze wrażenia, większa prędkość i bardziej otwarta przestrzeń. Bogato wyposażona wypożyczalnia sprzętu wodnego, a także profesjonalni, licencjonowani instruktorzy, piaszczysta plaża i świetne zaplecze turystyczne są do Twojej dyspozycji. Z Wioską Surfów na desce poczujesz się jak ryba w wodzie!

Wioska Surfów znajduje się na terenie Ośrodka PTTK w Wilkasach, które leżą na zachodnim brzegu jeziora Niegocin, a więc w samym sercu Mazur. 

Jeśli marzy Ci się kurs lub lekcje indywidualne windsurfingu na Mazurach, kitesurfing lub inny rodzaj latania po wodzie, lepiej nie mogłeś trafić. Zarówno latem,     jak i zimą.

Oferta Wioski Surfów

  • Nasz zespół to licencjonowani instruktorzy, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu (AWFiS) w Gdańsku, po specjalizacji żeglarstwo deskowe.
  • Szukając większych emocji w żeglarstwie, odnaleźliśmy je w desce z żaglem i latawcem – ukochaliśmy sobie windsurfing i dający jeszcze większy zastrzyk adrenaliny kitesurfing. Mazury to miejsce idealne, żeby je uprawiać. W ofercie mamy też wakeboarding (świetny na bezwietrzne dni) i skimboarding – razem z profesjonalnym torem.
  • Nie każda szkoła sportów wodnych może się poszczycić taką kadrą jak nasza. Pasja, która nas łączy i którą chcemy się z Tobą podzielić, to gwarancja dobrej zabawy   i skuteczności nauki. Z kolei nasze gruntowne wykształcenie, doświadczenie i profesjonalizm to bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych. Możesz zatem mieć pewność, że Twoje dziecko będzie się świetnie i bezpiecznie bawić na półkolonii lub obozie.
  • półkolonie windsurfingowe (wakacje)
  • obozy dzienne dla dzieci i młodzieży
  • zimą... aktywny wypoczynek na śniegu i mazurskim lodzie

Największą atrakcją tego miejsca są jednak ludzie. Przyjazna atmosfera, możliwość skorzystania z plaży, wynajem rowerów i przyjacielskie relacje. 

Wioska Surfów Wilkasy - zdjęcie
+ 61 zdjęć

Wioska Surfów Wilkasy

Marina Wilkasy Port PTTK, ul. Niegocińska 1, Wilkasy

tel. 504 569 999 , 507 104 234

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy