Wioska św. MikołajaWioska św. Mikołaja

Atrakcja poza szlakiem WJMOferta partnerska
0 0 402

Atrakcja dostępna od zwykle od końca listopada do 24 grudnia 2023 r (program zwiedzania i dostępne atrakcje wymagają zapisania / rezerwacji).

Wizyta Świętego Mikołaja, spotkanie z pomocnikami Świętego Mikołaja pieskami Miśkiem, Melą, Szwejkiem, mini konikami Kirą, Vouterem i Kisem oraz Króliczkami,  pisanie listów w Poczcie Świętego Mikołaja, zgadywanki,  wręczenie Certyfikatu „Pomocnika Świętego Mikołaja”, niszczarka złych uczynków, zabawa w sali zabaw, malowanie farbami swojej szklanej bombki, którą każdy zabiera do domu, Czas wizyty u Świętego Mikołaja 2-2,5 h. 

Czy doszyły Cię słuchy, że Święty Mikołaj wyprowadza się z Laponii i od grudnia mieszka na Mazurach? Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda! Co roku w Mazurolandii gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Waszym ulubionym świętym, ponieważ zwykle jest on bardzo zajęty rozwożeniem prezentów po całym świecie. Jednak dla Was Mikołaj zrobi wyjątek i chwilę odpocznie. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o dobrych i złych uczynkach, a dzieciom, które zasłużyły, wyda certyfikat za grzeczne sprawowanie. Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie Świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę to jest to dla niego ostatnia szansa.

A prezenty? Te prawdziwe zgodnie z tradycją znajdziecie dopiero pod choinką…
 

Cennik dla grup zorganizowanych

  • Grupy przyjmujemy codziennie po wcześniejszej rezerwacji od 13 listopada do 23 grudnia
  • bilet dla grup – 40 PLN od osoby
  • parking bezpłatny

Cennik dla klientów indywidualnych

  • Wioska dostępna w dwa weekendy: 9,10 oraz 16,17 grudnia (żeby wziąć udział w spotkaniu  ze Świętym Mikołajem trzeba dokonać telefonicznej rezerwacji oraz opłacić bilet wstępu za każdą osobę)
  • rezerwacja dla klientów indywidualnych: 609 933 434
  • cena biletu  dla klientów indywidualnych – 40 PLN od osoby
  • parking bezpłatny
Wioska św. Mikołaja - zdjęcie
+ 33 zdjęć

Wioska św. Mikołaja

Kętrzyn, Parcz

tel. 693 616 083

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina