Oferta premium   27 września 2022   570   Ryn, jez. RyńskieInne oferty wynajmującego

Czarter 2024, ANTILA 33

Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Dostępność

Wybierz termin

Wolne terminy
Terminy zajęte
Twój wybór

Warunki czarteru

Gdzie znajduje się jacht ?
Jacht znajduje się w miejscowości Ryn, jez. Ryńskie

Kaucja
1500 zł (Płatna przy odbiorze lub zgodnie z umową)

Kiedy odbierasz i zdajesz jacht
Odbiór od godziny 17:00 w dniu przyjazdu i zdanie do godziny 11:00 w dniu odjazdu.

Inne opłaty i rabaty
Laminowane mapy Mazur część północna lub część południowa – 25 zł, zestaw Północ + Południe – 40 zł (opłata w porcie), Parking Monitorowany 22zł za dobę

Wymagane uprawnienia, dokumenty:
Patent żeglarza jachtowego + Dowód osobisty

W cenę wliczono
Cumowanie jachtu i pobyt osób w porcie „Bocianie Gniazdo” w dniu odbioru jachtu do godziny 18.00, Ubezpieczenie OC, Jacht CASCO, NW, nabita butla z gazem, zatankowana woda, zatankowane paliwo, naładowany akumulator.

Jacht Antila 33 to jeden z najnowocześniejszych jachtów żaglowych przeznaczony do żeglarstwa turystycznego po wodach śródlądowych. Wyróżniają go, nie tylko imponujące gabaryty, ale także spora ilość nowoczesnych rozwiązań sprawiająca, że jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe zarówno na wodzie, jak i w porcie. Antila 33 zapewnia nam ogromną wygodę w trakcie przemierzenia mazurskich szlaków pod pełnymi żaglami, a to dzięki zastosowaniu samo-halsującego foka, co sprawia że zarówno sternik, jak i załoga mogą cieszyć się bezproblemową żeglugą. To udogodnienie wpływa nie tylko na łatwość obsługi, ale także na ogólną wydajność jednostki. Przy bezwietrznej pogodzie i konieczności płynięcia na silniku o jego potencjalny hałas, również nie musimy się martwić. Obecność cichego i ekonomicznego silnika stacjonarnego pozwala zatracić się w dźwiękach otaczającej nas przyrody. Jednostka umożliwia sprawne i płynne przemieszczanie się w sytuacjach, gdy siła wiatru nie jest wystarczająca, lub gdy przyjdzie czas na spłynięcie do portu. 

Długość i szerokość kadłuba Antili 33 gwarantuje nie tylko wyjątkowy komfort z żeglugi, ale również z poruszania się po obszernej przestrzeni pod pokładem. Wnętrze Antila 33 zachwyca funkcjonalnością i wysokim standardem wykończenia. Kabiny są harmonijnie zaaranżowane, z dbałością o każdy detal. Przemyślane przedsionki zapewniają intymność, a jednocześnie pozostawiają wrażenie przestronności. Znajdziemy tu trzy, zamykane kabiny wyposażone w spore szafki i nieszablonowo zaprojektowane koje w messie nadające wnętrzu charakteru i tworzące przytulne miejsce do wypoczynku po intensywnym dniu żeglugi. Wygospodarowana przestrzeń daje możliwość wygodnego żeglowania nawet przy 10 osobowej załodze.

Kokpit tego jachtu to miejsce, gdzie spotyka się funkcjonalność z estetyką. Zaprojektowany z myślą o komforcie sternika i załogi, kokpit Antila 33 oferuje duże przestrzenie, które umożliwiają swobodne poruszanie się nawet przy licznej załodze. Elementami zasługującymi na uwagę są również dwa koła sterowe zapewniające wygodę podczas manewrów i pozwalające na precyzyjne kierowanie jednostką, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Sylwetka o długości 9,99m charakteryzująca się nowoczesnym załamaniem oraz nietuzinkową linią wyróżnia tan jacht na tle innych jednostek stojących w porcie. Antila 33 posiada doskonałe parametry nautyczne osiągnięte dzięki odpowiedniemu dobalastowaniu i dopasowaniu powierzchni żagli. To jedna z większych jednostek dostępnych na wodach śródlądowych ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród żeglarzy. 

To jacht, który potrafi sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. Jego popularność wśród miłośników żeglarstwa na wodach śródlądowych świadczy o tym, że Antila 33 to nie tylko jednostka pływająca, ale także symbol komfortu luksusu i nowoczesności w świecie żeglarskim.

Rok produkcji
2017
Masa własna [kg]
4750
Liczba osób
10
Układ koi
8+2
Zamykane sypialnie
3
Długość [m]
9,99
Szerokość [m]
3,24
Zanurzenie maks. [m]
1,80
Zanurzenie min. [m]
0,45
Wysokość w kabinie [m]
1,95
Powierzchnia żagli [m2]
49
Wysokość masztu [m]
12,40
Typ miecza
obrotowy
Typ steru
głębinowy + koło x 2
Typ silnika
diesel
Marka silnika
Yanmar
Moc silnika [KM]
20
Silnik
stacjonarny
Zbiornik paliwa [l]
50
Zbiornik wody [l]
130
Zbiornik wody brud. [l]
brak

Podstawowe

Patent do stawiania masztu typu bramkatypu bramka
Refowanie żagli 2 refbanty2 refbanty
ster strumieniowyster strumieniowy
rolfok na sztywnym sztagurolfok na sztywnym sztagu
grot na pełzaczachgrot na pełzaczach
lazy jacklazy jack
relingirelingi
drabinka rufowadrabinka rufowa
trap rufowytrap rufowy
koło ratunkowekoło ratunkowe
środki ratunkoweśrodki ratunkowe
gaśnicagaśnica
szprycbudaszprycbuda
tent na boomtent na boom

Instalacja wodna

instalacja wody pitnejinstalacja wody pitnej
zlewozmywakzlewozmywak
zamykana kabina WCzamykana kabina WC
WC morskieWC morskie

Wyposażenie mesy

Kuchenka gazowagazowa
Lodówka elektryczna na 12V/230Velektryczna na 12V/230V
stolik w kokpiciestolik w kokpicie

Wentylacja, ogrzewanie

ogrzewanie jachtu (np. webasto)na olej napędowy (webasto)
wentylacja jachtu forlookwentylacja jachtu forlook
wentylator elektrycznywentylator elektryczny

Audio / Video

TVTV
radioradio

Zasilanie

gniazda 230Vgniazda 230V
gniazda 12Vgniazda 12V
gniazda USBgniazda USB
ładowanie akum. z silnikaładowanie akum. z silnika
prostownikprostownik
Prąd Prąd 25 złWoda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 20 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 20 złOgnisko Ognisko 120 złSlip Slip 65 złDźwig Dźwig 250 złZimowanie Zimowanie Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 150 m