Port Jaśkowo u Basi WM

Port Jaśkowo u Basi WM

Jaśkowojez. Nidzkie
7
27 0
Zaloguj się
23830
głębokośćgłębokość
0,80 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
boja, kotwica, long side
cena cena
20 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd 10 złWoda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 7 złOgnisko Ognisko Slip Slip 50 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 400 m
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu

Port Jaśkowo u Basi WM

Pisz, Jaśkowo 26

tel. 506 295 602 , 602 287 133
tel. 87 424 03 02

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu, piaszczysta plaża

Jeśli szukamy ciszy, spokoju, kontaktu z mazurską przyrodą i nie odstraszają nas dość surowe warunki, możemy przybić do półwyspu położonego nad jeziorem Nidzkim. Tu znajduje się urokliwie zlokalizowane pole namiotowe. Duży teren, piękne widoki, sporo zieleni, klimat troszkę z innej epoki. Miejsce na ognisko, ławeczki, molo na kąpielisku, sklep 300 m od ośrodka. Czy potrzebujemy czegoś więcej?

Jaśkowo to piękna mazurska miejscowość położona między wieloma jeziorami: Nidzkim, Linówek, Wiartel i jeziorem Jaśkowo. Usytuowana w wśród lasów Puszczy Piskiej. Miejsce o wspaniałych warunkach do wypoczynku wśród ciszy i spokoju. Położona na szlaku żeglownym i rowerowym.

Znajduje się tu port położony w Jaśkowie, na północnym brzegu jeziora Nidzkie. Nie jest to miejsce mocno oblężone przez turystów, których nieco odstrasza fakt, że aby się tu dostać trzeba pokonać Guziankę i pływać bez silnika – obowiązuje to strefa ciszy. Na „twardzieli”, którzy tu jednak dopłyną czeka piękna przyroda, czysta i głęboka woda, cisza i spokój. Dopływamy do Jaśkowa. Cumujemy do pomostów zbudowanych na brzegu oraz bojek. Media przy kejach nie występują, chociaż możliwość skorzystania z prądu i wody jest.

Pole namiotowe wyposażone jest w bieżącą wodę pitną z wodociągu wiejskiego i energię elektryczną z możliwością podłączenia się do sieci 230 V. Znajdują się tu również natryski z ciepłą wodą. Jeśli odstrasza nas wizja spędzenia nocy pod namiotem, nocleg jest możliwy także w dość surowych domkach turystycznych. W okolicy zlokalizowanych jest też sporo gospodarstw agroturystycznych.

Na powierzchni około 4 ha jest 300 metrów łatwo dostępnej linii brzegowej oraz pięć pomostów i slip. Mamy dostęp do plaży, gdzie można opalać się i kąpać w jeziorze. Znajdziemy tu również, oprócz możliwości rozbicia namiotu, miejsca na rozpalenie ogniska czy zorganizowanie grilla. Obok nich są również wiaty, ławki i stoliki, plac zabaw dla dzieci. 

Warto wiedzieć, że na jeziorze obowiązuje strefa ciszy, jest to rezerwat przyrody. Mamy więc zakaz pływania na silnikach spalinowych. Posiłki można zjeść w pobliskim barze. W pobliskim ośrodku zaś można wypożyczyć rekreacyjny sprzęt wodny.

Miejsce jest oddalone od wsi o około 400 m. W Jaśkowie znajduje się sklep spożywczo – przemysłowy, natomiast w odległej o 2 km miejscowości Wiartel znajduje się Kościół p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbe.

Bar na miejscu Sklep 400 m Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 15 złdzień 100 zł rower wodny godzina 15 złdzień 200 zł łódź wiosłowa godzina 20 złdzień 100 zł
Port Jaśkowo u Basi WM - zdjęcie
+ 33 zdjęć
ReklamaC1 - MotoX
ReklamaB0 - Amax
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Ognisty Ptak Dzień Kobiet
ReklamaA2 - Nowy Harsz