ReklamaA1 - Rejsy Statkami Faryj

Andrzejki na Mazurach. Zapraszamy do Tła dla Mew

Wydarzenia i imprezyBieżące18 listopada 2023, 12:52
Andrzejki na Mazurach. Zapraszamy do Tła dla Mew
 fot. mazury24.eu

Cały weekend na stołach Tła dla Mew królować będą makaronowe kulinaria w tysiącu różnych odsłonach i wyśmienitych smakach, a wijące się niczym rzeki - makarony przygotują, specjalnie na tą okazję zaproszeni do Tła, Kucharze z „Pasta Connoisseur”. Tego nie możecie przegapić.

Piątek 01.12.

17.00 – 19.00 wróżenie z kart tarota, numerologia kabalistyczna i runy.

Bioenergoterapeuta, dyplomowany astrolog, wróżbita, Adam Langowski będzie gościem specjalnym Tła na naszych tegorocznych Andrzejkach.

Adam Langowski będzie przyjmował każdego po kolei, pojedynczo, w Sali Kominkowej. Odpowie na zadane mu pytania, przybliżając Cię do poznania. Postawi tarota oraz wykorzystując wiedzę astrologiczną, numerologiczną i umiejętności ezoteryczne, przepowie Ci Twoją przyszłość.

19.00 – muzyczny jam session.

Zapraszamy muzyków z Mazur, muzyków zza gór i lasów oraz niemuzykujących mieszkańców tej ziemi, na luźny wieczór w graniu i zasłuchaniu. Mamy świetną perkusję, pianino, gitary i bębny.


Sobota 02.12.

15.00 – 19.00 - wróżenie z kart tarota, numerologia kabalistyczna i runy.

19.00 – koncert zespołu Goldbricks.

Rockowo-alternatywny zespół z Poznania cechujący się energetycznym graniem i zaangażowanymi tekstami. Dotychczas wydali debiutancki album "Vandalism" oraz EP "Cztery pory świąt", oraz "Pora na miłość". Grupa powstała dzięki fuzji zespołów AudioFeels, Afromental i Siema Ziemia. Z tymi składami zjeździli już nie tylko Polskę czy Europę, ale również świat, grając ponad tysiąc koncertów, jednak to właśnie powołanie do życia The Goldbricks pozwoliło im ukazać swoje mocne i bezkompromisowe oblicze.

The Goldbricks grają porywająco i angażująco, raz po raz puszczając sarkastyczne oko do swojego słuchacza. Ich muzyka to bunt przez zabawę lub bardziej zabawa przez bunt. Artyści bawią się konwencją, jednak świadomy odbiorca bez problemu odnajdzie w twórczości The Goldbricks drugie dno, w którym muzycy dosadnie wprost wyrażają swoje zdanie na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Obecny skład zespołu:

Marcin Illukiewicz (wokal, gitara)

Jarosław Weidner (gitara, bas, klawisze, wokal)

Grzegorz Dziamka (perkusja)

Fryderyk Szulgit (gitara, bas, lap steel)

Jędrzej Suchan (klawisze, wokal)

Bartosz Michalak (bas, gitara)

- BEZPŁATNA rezerwacja STOLIKÓW- 508109586

- Koncert BILETOWANY: wrzuta do KAPELUSZA lub przelew BLIK.
 

Niedziela 03.12

11.00 – 17.00 – sauna open, ognisko z kiełbaskami i morsowanie.

13.00 – śliwki na sośnie „przez metalowy klucz…”

Przez metalowy klucz z XIX wieku skapnie roztopiony wosk ze starej świecy trzymanej w małej rączce dziecka, wprost do lodowatej wody z jeziora pełnego tajemnic, która pozostawać wówczas będzie w metalowym naczyniu, którym nasze prababki czerpały ze studni, przy zgrzytającym, odkąd pamiętają- łańcuchu. Kształt jaki powstanie po zastygnięciu wosku, nie będzie oczywisty i to Wam obiecuję, ale jeśli dobrze na niego popatrzycie, z należytą uwagą i w absolutnym milczeniu, to przez ułamek sekundy pojawi się błysk w waszym oku, bo oto zobaczycie w nim coś, czego nie dostrzeże nikt inny poza Wami, coś co będzie waszym pełnym bogactwa sekretem!

ReklamaC1 - PGE Dystrybucja

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Perła Mazur

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Rumszewicz
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka