ReklamaA1 - Ruciane Park Sylwestra

Barbarzyńcy znów ruszą na Mazury

Wydarzenia i imprezysport i rekreacja15 października 2021, 8:56Komentarzy: 2
Barbarzyńcy znów ruszą na Mazury
 fot. Organizator

Przed nami druga edycja Biegu Barbarzyńcy na Mazurach. Organizatorzy zapewniają, że tym razem wymagać będzie od uczestników jeszcze więcej samozaparcia i siły fizycznej. Walka z własnymi słabościami odbędzie się w tym samym miejscu, jednak dystans biegu zostaje zwiększony do 8 km.

Na trasie znajdzie się 40 przeszkód. Tym razem każdy uczestnik podejmie też walkę z czasem. Podczas zmagań nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy wśród kobiet i mężczyzn.

Na najwyższym stopniu podium czekać będzie „Topór Barbarzyńcy”.

Barbarzyńcy znów ruszą na Mazury

Bieg Barbarzyńcy to największa impreza sportowa w regionie. Uczestnicy biegu do pokonania mają 8 km męczącej trasy, na której umieszczonych jest 40 przeszkód wytrzymałościowo – siłowych.

Pierwszy etap biegu to około 3 km szlaku przez las i bagna. Kolejny etap to Arena Główna – 4 hektary pola przeznaczone na ograniczenia, które utrudnią uczestnikom dotarcie do mety.

- Obiecujemy, że będzie naprawdę ciężko. Urozmaicony teren umożliwił nam stworzenie przeszkód na rożnym poziomie trudności. Każdy uczestnik biegu otrzyma koszulkę startową, medal za ukończenie biegu oraz drobne upominki – informują organizatorzy.

Jak dojechać?

Wyjeżdżając z Węgorzewo w stronę Kętrzyna, trzeba kierować się na Ruską Wieś i mijając Mix Port Mazury jechać do końca i na rozwidleniu skręcić w lewo, następnie skręcić w pierwszą prawą.

Od strony Kętrzyna w Trygorcie kierujemy się na Zwierzyniecki Róg, a stamtąd drogą prowadzącą wzdłuż jeziora Mamry, traficie prosto na barbarzyńskie pole.

Więcej informacji: Bieg Barbarzyńcy

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Tło Dla Mew