ReklamaA1 - Inwestycja Nove Rydzewo

"Bardzo Kulturalnie" w Giżycku

"Bardzo Kulturalnie" w Giżycku
 fot. mazury24.eu

"Bardzo Kulturalnie" to nowy cykl Giżyckiego Centrum Kultury, w ramach którego, w tym roku odbędą się dwa koncerty najznamienitszych polskich artystek jazzowych!

Już 6 maja o godz. 20.00, w Kościele Ewangelickim wystąpi dla giżycczan Ewa Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego. Będzie to niewątpliwa uczta nie tylko dla ucha.

Bardzo Kulturalnie to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Giżycka, mające na celu przybliżenie mieszkańcom miasta i okolic najambitniejszych twórców na polskiej scenie muzycznej. Twórców, którzy nie boją się eksperymentowania z formą, a także nie jest im obca zabawa różnymi gatunkami i stylami, gdzie pozornie wykluczające się elementy tworzą spójną, przyjemną dla ucha całość.

Koncertem inaugurującym cykl Bardzo Kulturalnie będzie występ Ewy Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego! Uznawana za jedną z najpopularniej szych wokalistek jazzowych w Polsce, nazywana „pierwszą damą polskiego jazzu".

Do historii piosenki jazzowej i rozrywkowej weszły jej wykonania utworów: „Żyj kolorowo”, „Moje serce to jest muzyk”, „Gram o wszystko” czy „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

Bilety w cenie 60 zł (-20% z Giżycką Kartą Mieszkańca) dostępne są w kasie Giżyckiego Centrum Kultury (ul. Konarskiego 8).

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza  na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.

ReklamaC1 - Ognisty Ptak - wiosna lato 2022

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Boyen Water Park

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Nautica Centrum Motorowodne