ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Beach Party Węgorzewo

Wydarzenia i imprezykoncerty19 czerwca 2019, 3:26
Beach Party Węgorzewo
Beach Party Węgorzewo  fot. www.facebook.com/beachpartywegorzewo (Jurak Fotografia)

Energia, pasja i muzyka! Beach Party Węgorzewo - święto muzyki elektronicznej na Mazurach! Jeśli coś wyróżnia Beach Party Węgorzewo to energia i ścisła czołówka wykonawców muzyki EDM występująca na scenie. Wszystko pośród mazurskich jezior, lasów, uroczysk i łąk. Dosłownie.

Pierwsza edycja odbywająca się na piaskach Plaży Mamry w Węgorzewie zgromadziła blisko 3000 osób. Na scenie wystąpili m.in. tacy artyści jak Nina Suerte, Hazel, I.GOT.U, Quiz, Bounce Inc., Matt5ki czy Inox. Był to swoisty egzamin dla organizatorów, który zaliczyli na pięć z plusem. Świadczyć o tym mogą liczne pozytywne komentarze w social mediach, prasie lokalnej, a przede wszystkim wśród lokalsów. Druga edycja ma być kolejnym krokiem do stworzenia unikatowej imprezy na skalę kraju.

Piasek piszczący pod butami, głośna muzyka taneczna, roztańczeni młodzi ludzie i wiatr podnoszący krople wody z jeziora wprost na twarze roztańczonego tłumu, chłodząc rozgrzanych imprezowiczów po upalnym dniu. Wszystko na tle zachodzącego nad jeziorem Mamry słońca. Lepszej scenerii dla muzyki EDM nie stworzyła jeszcze żadna sztuczna oprawa świetlna. Choć i tej na węgorzewskim festiwalu nie brakuje. Ogień towarzyszy imprezowiczom nie tylko na scenie, ale również w strefie gastronomicznej, gdzie dania na ciepło serwowane są z foodtracków prosto do gardeł wygłodniałych mięsożerców i wegetarian. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą schłodzić się korzystając z atrakcji wodnych takich jak pływanie motorówką czy narty wodne. Pełen zakres doznań muzycznych, estetycznych i smakowych. To nie koniec!

To wszystko czekać będzie również podczas edycji odbywającej się w 2019 roku. Jednak nie tylko. - Najnowsza edycja zostanie rozszerzona o Afterparty rozpoczynające się 11 sierpnia o godzinie 12:00 i trwające do wieczora. Na terenie festiwalu będzie więcej kranów z piwem, stworzona zostanie specjalna strefa gastronomiczna. Stworzymy więcej miejsc siedzących i poszerzymy strefę VIP. Wszystko po to, by na plaży mogło się bawić świetnie 6 000 ludzi - mówi Aleksander Iwaniuk, Prezes Stowarzyszenia Węgorapa - organizator imprezy. Kogo zobaczymy na scenie 2019?

To dopiero druga edycja imprezy jednak na scenie nie może zabraknąć gwiazd polskiej sceny muzycznej. Organizatorzy zapowiadają również możliwość ściągnięcia gwiazdy zagranicznej.

- Na pewno będą to najwięksi headlinerzy polskiej sceny EDM. Być może uda nam się ściągnąć kogoś z zagranicy, ale nie chcemy zapeszać - dodaje Mateusz Polakowski, Dyrektor Artystyczny festiwalu.

Sobota 10.08.2019, plaża Mamry, Węgorzewo 

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Odysseya Yachts